Be my angel

Twórca: Alabama / Kolczyki

540,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Be my angel

Alabama . Kolczyki

Oryginalne, delikatne, a jednocześnie badzo efektowne kolczyki ślubne, wykonane bardzo pracochłonną techniką wire-wrapping.

Składają się z dwóch ruchomo połączonych ze sobą części - własnoręcznie wykonanej bazy oraz srebrnego filigranu z oprawioną w srebro perłą. Efektownie wykończoną bazę zdobi biała perła hodowlana w kształcie kuli (8 mm), dodatkowo wplecione w nią zostały maleńkie perełki oraz srebrne kuleczki. Filigran został natomiast ozdobiony perłami hodowlanymi oraz niewinnym akcentem w postaci fasetowanej kropli błękitnego kianitu (8x5 mm).
Srebro próby 925, 930 i 999 nie jest oksydowane, dzięki czemu będzie szczególnie wyróżniać się na tle ciemnych włosów. Na życzenie mogę je jednak zoksydować.

Istnieje możliwość wykonania bransolety lub naszyjnika do kompletu :)


Wymiary:

długość całkowita: 7,8 cm
szerokość: 2,5 cm
waga pojedynczego kolczyka: 7 g


(((: Cena prezentowanej biżuterii jest orientacyjna i może się nieznacznie zmienić, w zależności od wybranych kamieni oraz indywidualnych ustaleń :)))

___

Materiały: kianit, perły hodowlane, srebro

Tagi: dla pięknej panny młodej, kolczyki ślubne, efektowne, delikatne, kianity, perły hodowlane, srebro, be my angel, wire-wrapping, alabama

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #48188, wystawiony: 2012-11-28
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.