Maleństwa z perłami

Twórca: Alabama / Kolczyki

300,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Maleństwa z perłami

Alabama . Kolczyki

Urocze, delikatne kolczyki z perłami w kolorze morskiej toni, wykonane pracochłonną techniką wire-wrapping. Dyskretne, ale przyciągające uwagę pięknym kolorem kamieni :)

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925, 930 i 999 oraz pereł słodkowodnych o turkusowym overtonie. Srebro mocno oksydowane i polerowane dla podkreślenia przestrzenności wzoru. Długie ogonki bigli wysmuklają całość kompozycji i stanowią oryginalny akcent.
Na życzenie dostępna wersja z dowolnie wybranymi kamieniami :)


Wymiary:

długość części ozdobnej: 3,5 cm
długość bigla: 4,8 cm
szerokość: 1,2 cm
waga pojedynczego kolczyka: 2 g


(((: Cena prezentowanej biżuterii jest orientacyjna i może się nieznacznie zmienić, w zależności od wybranych kamieni oraz indywidualnych ustaleń :)))

___

Materiały: srebro, perły słodkowodne

Tagi: wire-wrapping, maleństwa z perłami, lekkie, turkusowe, dyskretne, delikatne, perły słodkowodne, oksydowane srebro, alabama

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #48274, wystawiony: 2012-11-30
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.