By the sea...

Twórca: Alabama / Kolczyki

396,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

By the sea...

Alabama . Kolczyki

Fantazyjne, lekkie kolczyki w stylu marynarskim, z koralami, perłami keishi i kianitami, wykonane z wykorzystaniem niezwykle pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire-wrapping.

Kolczyki zostały stworzone przeze mnie od podstaw, według własnego projektu, ze srebra próby 925, 930 i 999, kul korala i kianitu oraz białych pereł keishi i drobnych, białych pereł słodkowodnych. Srebro mocno oksydowane, polerowane i miejscami przecierane.

Na życzenie może powstać podobny wzór z dowolnie wybranymi kamieniami (przykłady na ostatnich zdjęciach) z lub w wersji z nieoksydowanym (jasnym) srebrem.


Wymiary:

długość całkowita: 5,2 cm
szerokość: 1,5 cm
waga pojedynczego kolczyka: 4,2 g


(((: Cena prezentowanej biżuterii jest orientacyjna i może się nieznacznie zmienić, w zależności od indywidualnych ustaleń :)))


Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #52786, wystawiony: 2013-08-02
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.