Turquoise - kolczyki srebrne

Twórca: Alabama / Kolczyki

360,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Turquoise - kolczyki srebrne

Alabama . Kolczyki

Urocze, leciutkie kolczyki-sztyfty z nowej kolekcji - powstały dzięki połączeniu niezwykle pracochłonnych i precyzyjnych technik - wire-wrappingu oraz emaliowania. Idealny dodatek do jesienno-zimowych stylizacji albo rudych włosów - fantastyczny kontrast ;)
Może stanowić komplet z wisiorem o tej samej nazwie:

http://www.trendymania.pl/bizuteria-wisiory-alabama,55519.html

Inspiracją do powstania kolekcji były witrażowe prace hiszpańskiej artystki KUKLAstudio, formy geomtryczne, bogactwo jesiennych barw oraz ciekawe możliwości użycia emalii jubilerskiej. Eksperymentując z tym materiałem autorską techniką, udało mi się uzyskać zaskakujące efekty - na misternie wyplecione elementy nakładałam kolejne warstwy emalii (każda z nich musiała schnąć około 10 godzin), dzięki czemu każda część uzyskała głębię i wielowymiarowy blask koloru.

Materiały: oksydowane srebro próby 925 i 999, emalia dwuskładnikowa na bazie żywicy epoksydowej
Na życzenie mogę wykonać podobny wzór w innej wersji kolorystycznej :)


Wymiary:

długość całkowita: 2,8 cm
szerokość: 2 cm
waga pojedynczego kolczyka: 2 g


Uwagi:

Emalia tworzy na każdym z elementów lekko wypukłą, twardą i trwałą powłokę, ale nie jest całkowicie odporna np. na zarysowania - proszę wziąć to pod uwagę w trakcie użytkowania. Zalecam czyszczenie biżuterii miękką ściereczką, bez użycia detergentów.

Biżuteria zostanie bezpiecznie zapakowana i przesłana w ozdobnym pudełeczku jubilerskim :)


(((: Cena prezentowanej biżuterii jest orientacyjna i może się nieznacznie zmienić, w zależności od indywidualnych ustaleń :)))

___

Materiały: srebro, emalia jubilerska

Tagi: oksydowane srebro, emalia jubilerska, lekkie, kolczyki-sztyfty, geometryczne, turquoise, kolczyki srebrne, wire-wrapping, alabama

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #55873, wystawiony: 2013-12-11
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.