Ear jackets - bronze flowers - unikatowe kolczyki z brązu

Twórca: Alabama / Kolczyki

372,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Ear jackets - bronze flowers - unikatowe kolczyki z brązu

Alabama . Kolczyki

Wyjątkowe, niezwykle efektowne kolczyki typu ear jackets, wykonane z wykorzystaniem bardzo pracochłonnej techniki wire wrapping oraz klasycznych technik jubilerskich. Nowoczesny dodatek, który doda uroku wielu codziennym i niecodziennym stylizacjom ;)

Kolczyki typu ear jackets są rewelacyjnym i bardzo popularnym w ostatnim czasie dodatkiem, który można nosić na różne sposoby. Sztyft z perłą zakładamy klasycznie, natomiast element w formie kwiatu zakładamy na szyft, ale za płatkiem ucha, na koniec zabezpieczamy sztyft barankiem. Sztyfty z perłami możemy też zakładać same, bez części ozdobnej. Innym sposobem jest też zestawienie elementów kwiatowych z dowolnymi, posiadanymi już sztyftami.

Kolczyki zaprojektowane i wykonane przeze mnie od podstaw z oksydowanego brązu oraz pereł słodkowodnych o miedziano-brązowym overtonie (na życzenie mogę zamienić je lub dodać sztyfty z perłami w innym kolorze). Sztyfty i baranki z oksydowanego srebra próby 925.

Na życzenie mogę wykonać podobne kolczyki wykonane w całości ze srebra :)

Wymiary kolczyków: 5,1 x 3 cm
Waga pojedynczego kolczyka: 3 g

Kolczyki zostaną bezpiecznie zapakowane w eleganckie pudełeczko jubilerskie przewiązane kokardą.

___

Materiały: perły słodkowodne, srebro, brąz

Tagi: wire wrapping, mixampmatch, nowoczesna biżuteria, kolczyki z brązu wykonane ręcznie, kolczyki kwiaty, ear jackets, ear jacket earrings, perły słodkowodne, oksydowane srebro, brąz, alabama studio

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #77893, wystawiony: 2017-04-24
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.