Queen of the night - komplet

Twórca: Alabama / Komplety

840,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Queen of the night - komplet

Alabama . Komplety

Eleganckie i bardzo efektowny komplet wieczorowy - kolczyki oraz wisior z pięknymi, dużymi brioletami czarnego spinelu najwyższej jakości.

Komplet wykonany przeze mnie od podstaw, według własnego projektu, z wykorzystaniem bardzo pracochłonnej techniki wire-wrapping, ze srebra próby 925, 930 i 999, w tym oryginalnych, ozdobnych sztyftów z motywem orientalnego kwiatu. Centralnym elementem kolczyków oraz wisiora są fantastyczne, duże (17 mm!) briolety czarnego spinelu klasy AAA o perfekcyjnym, drobniutkim fasetowaniu - dzięki temu kamienie przepięknie mienią się w świetle.
Srebro mocno oksydowane i polerowane, co nadaje biżuterii tajemniczego charakteru i sprawia, że jest ona idealnym dodatkiem do wieczorowej kreacji :)


Wymiary kolczyków:

długość całkowita: 5 cm
szerokość: 3,5 cm
waga pojedynczego kolczyka: 8-9 g


Wymiary wisiora:

długość: 4,5 cm
szerokość: 3,5 cm
długość łańcuszka zostanie dopasowana na życzenie :)


(((: Cena prezentowanej biżuterii jest orientacyjna i może się nieznacznie zmienić, w zależności od wybranych kamieni oraz indywidualnych ustaleń :)))

___

Materiały: srebro, czarny spinel

Tagi: wire-wrapping, queen of the night, komplet, wieczorowe, eleganckie, efektowne, czarny spinel, oksydowane srebro, alabama

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #48265, wystawiony: 2012-11-30
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.