Pink! - zjawiskowy wisior z różowym agatem

Twórca: Alabama / Wisiory

624,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Pink! - zjawiskowy wisior z różowym agatem

Alabama . Wisiory

Unikatowy, jedyny w swoim rodzaju, dwustronny wisior z różowym agatem w misternej oprawie z oksydowanej miedzi. Niebanalny, przyciągający uwagę dodatek do letnich stylizacji :)

Wisior zaprojektowany i wykonany przeze mnie w całości od podstaw, z wykorzystaniem niezwykle pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire wrapping, z miedzi oraz okazałego plastra różowego agatu. Misternie pleciona, przestrzenna oprawa została mocno zoksydowana, wypolerowana i miejscami przecierana dla wydobycia ciepłej barwy miedzi. Całość zawieszona na miedzianym łańcuszku typu rollo o długości 80 cm (zapięcie wpina się w każde oczko łańcuszka, więc długość można dowolnie regulować).

Wymiary wisiora: 8,5 x 3,8 cm

___

Materiały: agat różowy, oksydowana miedź

Tagi: agat różowy, oksydowana miedź, pink, wire wrapping, alabama studio, unikatowy wisior z oksydowanej miedzi, wykonany ręcznie, dwustronny wisior

Sklep: Alabama

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Zapraszam do obejrzenia galerii moich prac :)

Wszystkie zakupione przez Państwa przedmioty są pakowane w eleganckie pudełeczka i wysyłane kurierem DHL najszybciej, jak to możliwe (z reguły następnego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty za zamówienie). W związku z tym proszę o podanie w uwagach do zamówienia numeru telefonu dla kuriera.

Przesyłka jest dostarczana do adresata następnego dnia po nadaniu (przekazuję ją kurierowi w kolejnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia lub - jeśli zamówienie zostanie opłacone do 10:00 - jeszcze tego samego dnia).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki (np. Pocztą Polską), bardzo proszę o kontakt ze mną przez panel wiadomości Galerii.

Pozdrawiam,
Jolanta Pietrzak

___
Produkt ID: #78036, wystawiony: 2017-05-05
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.