Iza
sporych rozmiarów rysunek wykonany pastelami suchymi na brystolu 70x100 cm, zabezpieczony fiksatywą, nieoprawiony.Jedyny egzemplarz - zapraszam :)
Na życzenie tworzę symulację kolorystyczną passe partout pasującego do rysunku.
Katarzyna Radzka - najważniejsze tagi:
na ścianę, katarzyna radzka, rysunek, kobieta, portret, pastele, obrazek, obraz, kot, kotek, pejzaż, martwa natura, anioł, akt
Katarzyna Radzka - najczęściej używane materiały:
akryle, pastele, werniks, fiksatywa, brystol, pastele suche, płótno, węgiel, ołówek, farby akrylowe
| koszt | z innym * | |
|---|---|---|
| Do Polski | 20,00 zł | 15,00 zł |
- Przelew online (PayU)
w dniach 4-15 kwietnia ceny rysunków pikują ostro w dół ;) Nawet o 50%. Zapraszam do galerii - taniej już nie będzie. :)
"KRYSTYNA jest wyrazista w kolorze i kresce .Twarz kobiety tajemnicza i poważna daje do myślenia. Zostanie powieszona w salonie w specjalnie dobranej dla niej kolorystyce. Na pewno w tym pomieszczeniu nie powieje nudą i banalnoscią a to za spawą Krystyny"
"Fantastyczne koty:-) Szybka dostawa."
"Kupiłam piękny obraz, który zachwycił wszystkich, którzy go zobaczyli. Polecam prace Katarzyny dla siebie i na prezenty. Przemiły kontakt, elastyczne podejście. Gorąco polecam wszystkim."
"bardzo miły kotek, myślę, że podobał się obdarowanej dziewczynce"
"Optymizm, optymizm, po tysiąckroć optymizm! Nie można się oprzeć takiemu wrażeniu, gdy spogląda się na tę pracę. W związku z tym została podarowana w prezencie, by przywracała doby humor i oddalała troski."
















