Atelier Zacisze

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

...w moim zawodzie zawsze było artystyczne tchnienie jednak nie miał zbyt wiele wspólnego z malarstwem akwarelowym. Kiedy po latach wróciłam do swego rodzinnego domu pod lasem na końcu świata, czas sie zatrzymał i wróciłam również do swojego rdzennego, osobliwego Ja.

Ta iskra budowała moją tożsamość odkąd pamiętam... z fantazji, romantyzmu i dowcipu. A teraz kiedy mój syn dorasta w domu na małej, polskiej wsi otoczonej jeziorami i dobrymi ludźmi, zapragnęłam dać mu kreatywny dom pełen pogodnego klimatu. Zbliżyłam się zatem do farb, pasteli i ukochanej akwareli. Zapach werniksów i olejnych barwnych płócien magicznie wypełnił naszą przestrzeń.Spełniłam marzenia i odważyłam się na realizowanie swojej pasji. I ruszyła pracownia plastyczno-graficzna pod dachem, w której proces tworzenia rozpoczyna się na ryzie akwarelowego papieru ,później w graficznym tablecie i następnie drukowany jest na pięknej, fakturowanej powierzchni papieru artystycznego( od czerpanych po fine art).

Cudownie jest otaczać dziecko kolorami, kształtować jego postrzeganie świata, wrażliwość estetyczną i gust. Europejska skłonność do urządzania się w tzw.klasycznej elegancji sprawia, że wszystko wokół staje się zbyt poważne, pozwólmy dziecku doświadczać marzeń na kolorowych ilustracjach i wypełnić jego świat radością. Udekoruj pokój dziecka ciepłym detalem, który rozświetli dobrą energią spragnioną wrażeń duszę. Zapraszam do kontaktu. Agnieszka

Materiały używane przez Artystę:

passeportout, akwarela, druk atramentowy, werniks, papier fine art, ramka drewniana, papier 300g

Tagi:

dziewczynka, domki, noc, ziemia, dziecko, pokój dziecięcy

Atelier Zacisze

Atelier Zacisze

w Trendymanii od: 2013-11-21
5 dostępnych
20 sprzedanych
7 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy