Malawi - bransoletka z Granatami i Onyksami

Twórca: Angel / Bransolety

294,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Malawi - bransoletka z Granatami i Onyksami

Angel . Bransolety

Stworzyłam tę bransoletkę w stylu boho, z udziałem gładkich, ciemnych Granatów oraz Onyksów, otoczonych oksydowanym i polerowanym srebrem próby 925. Wyjątkowego charakteru całości dodaje srebrna, afrykańska maska.

Wymiary:
Maska - 1.7cm x 1.3cm
Granaty - 6mm
Onyksy - 4mm
Długość - 17.5cm + 5cm przedłużka

ONYKS
Kamień ten symbolizuje potężną moc. Uważa się, że osoba będąca w posiadaniu onyksu staje się panem swojego losu. Kamień ten daje poczucie kontroli nad swoim życiem ? dodaje determinacji, wytrwałości, odwagi i stanowczości. Łagodzi również stres i jego konsekwencje w ciele. Ułatwia podejmowanie decyzji, daje równowagę w strefie ciała i umysłu. Jest duchowym przewodnikiem i otwiera na inspirację. Wibruje w zgodzie z wiedzą i intelektem, chroni od niesprzyjających sytuacji, pozwala eksplorować życie. Ze względu na moc, jest kamieniem najchętniej wybieranym przez czarnoksiężników.

GRANAT
Ma dużą siłę regeneracyjną, która oczyszcza czakry i wspomaga cyrkulację energii w cały organizmie. Stymuluję instynkt przetrwania, dodaje odwagi, nadziei i siły wewnętrznej. Zwiększa siłę woli i wiary w siebie, a oprócz tego wyostrza percepcję i jasność umysłu. Przynosi optymizm, wzmaga chęć życia, ożywia uczucie nadziei na przyszłość i miłości do życia dlatego skutecznie leczy stany depresyjne, melancholię i smutek.

___

Materiały: srebro, granat, onyks

Tagi: bransoletka z granatami, bransoletka z onyksami, bransoletka z czarnymi kamieniami, bransoletka z bordowymi kamieniami, afrykańska bransoletka, unikatowa bransoletka, ręcznie robiona bransoletka, kasia kozera angel

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #103134, wystawiony: 2023-05-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.