Unikatowa bransoleta srebrna z motywem roślinnym

Twórca: baba design / Bransolety

599,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Unikatowa bransoleta srebrna z motywem roślinnym

baba design . Bransolety

Kolekcja RYTMY to grafiki inspirowane przyrodą i utrwalone w srebrze. Roślinne wzory przywołują wspomnienia podróży i krajobrazów z różnych zakątków świata. Każda z ozdób ma unikalną grafikę i jest sygnowana nazwiskiem autorki. Ta biżuteria jest niepowtarzalna.

Bransoleta jest jak obraz, podpisany przez malarza. Nie ma drugiej takiej samej i każda jest ręcznie podpisana nazwiskiem autorki: Wierzbanowska. Kolekcja unikatowych bransolet inspirowana jest podróżami i naturą. Graficzne wzory to zatrzymane wspomnienia krajobrazów, przyrody i wrażeń z różnych zakątków świata.

Unikatowa szeroka bransoleta srebrna z ręcznie naniesionym autorskim wzorem. Bransoleta wykonana ze srebra próby 925 ma 2,5 cm szerokości. Jest otwarta, dopasuje się do prawie każdego nadgarstka. Wzór ze zdjęcia jest niedostępny, mogę wykonać podobny, całkowicie ręczny proces jej wykonywania sprawia, że każdy egzemplarz będzie się nieco inny. Ze względu na wykorzystywaną technologię każdy wyrób ma inny unikatowy charakter, fakturę i wzór.

Biżuterię wysyłam zapakowaną w eleganckie pudełko. Oryginalny wzór kolczyków Barbary Wierzbanowskiej objęty jest wszelkimi prawami autorskimi. Srebro ma wybitą próbę 925 i imiennik autorki. Jest to biżuteria delikatna, należy ją przechowywać w oryginalnym pudełku i unikać kontaktu z wodą i chemikaliami

___

Materiały: srebro

Tagi: prezent dla żony, hand-made, handmade, ręcznie robiona bransoleta, unikalna bransoleta, unikatowa bransoleta, prezent dla dziewczyny, srebrna bransoleta, prezent dla córki

Sklep: baba design

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 5 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #85495, wystawiony: 2018-07-17
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.