Unikatowa bransoleta srebrna wytrawiana "Kwiaty"

Twórca: baba design / Bransolety

1299,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Unikatowa bransoleta srebrna wytrawiana "Kwiaty"

baba design . Bransolety

Unikatowa szeroka bransoleta srebrna z rubinami. Bransoleta wykonana ze srebra próby 925 ma 4 cm szerokości. Jest otwarta, dopasuje się do prawie każdego nadgarstka. Ze względu na wykorzystywaną technologię każdy wyrób ma inny unikatowy charakter, fakturę i wzór.

Kolekcja RYTMY to grafiki inspirowane przyrodą i utrwalone w srebrze. Roślinne wzory przywołują wspomnienia podróży i krajobrazów z różnych zakątków świata. Każda z ozdób ma unikalną grafikę i jest sygnowana nazwiskiem autorki. Ta biżuteria jest niepowtarzalna.

Bransoleta jest jak obraz, podpisany przez malarza. Nie ma drugiej takiej samej i każda jest ręcznie podpisana nazwiskiem autorki: Wierzbanowska. Kolekcja unikatowych bransolet inspirowana jest podróżami i naturą. Graficzne wzory to zatrzymane wspomnienia krajobrazów, przyrody i wrażeń z różnych zakątków świata.

Biżuterię wysyłam zapakowaną w eleganckie pudełko. Oryginalny wzór kolczyków Barbary Wierzbanowskiej objęty jest wszelkimi prawami autorskimi. Srebro ma wybitą próbę 925 i imiennik autorki. Jest to biżuteria delikatna, należy ją przechowywać w oryginalnym pudełku i unikać kontaktu z wodą i chemikaliami

___

Materiały: srebro 0, 925

Tagi: prezent dla żony, hand-made, handmade, ręcznie robiona bransoleta, unikalna bransoleta, unikatowa bransoleta, srebrna bransoleta, prezent dla dziewczyny, prezent dla córki

Sklep: baba design

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 5 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #85857, wystawiony: 2018-08-28
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.