Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior w błękitach ID:190102

Twórca: AmberGallery / Broszki

1395,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior w błękitach ID:190102

AmberGallery . Broszki

Organica - Secesyjna srebrna broszka wisior w błękitach ID:190102

Przedstawiamy Państwu nową kolekcję biżuterii ?ORGANICA?. Jej osnową jest srebrny motyw o charakterystycznej płynnej i ruchliwej linii. Skojarzenia z Art Nouveau narzucają się same, a poprzez to odkrywamy głębsze pokłady inspiracji: świat organiczny i, tak przecież bliską Secesji, sztukę Dalekiego Wschodu.

Kolekcja skrzy się kolorami. Każdy przedmiot przenosi nas w inną tonację barwną zbudowaną ze starannie dobranych kamieni ozdobnych.

Jak zawsze w przypadku naszej biżuterii, każdy przedmiot jest niepowtarzalny, a każdy kamień został oprawiony, osadzony i zakuty ręcznie. Zastosowanie tej tradycyjnej metody daje biżuterii solidność nieosiągalną innymi metodami będąc przy okazji swoistym autografem pozostawionym na przedmiocie przez autora.

Secesyjny, główny element powtarzający się we wszystkich przedmiotach z tej serii nawiązuje swym kształtem do form występujących w przyrodzie. Uzupełniony każdorazowo innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi kreuje za każdym razem przedmiot unikatowy, niepodobny do innych, choć powstały na bazie tego samego kształtu.

Broszko - wisior w błękitach -piękne larimary z Dominikany i arizoński turkus "Sleeping Beauty" oprawione w polerowane i miejscowo złocone srebro. Wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Broszka jest skatalogowana i sygnowana nazwiskiem autora.
Przy sprzedaży dołączamy certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego.

Średnica ok. 5,5 cm.
Waga 27 g.

Autor Jan Pomianowski

___

Materiały: srebro, koral, kwarc różowy, granat, agat botswana

Tagi: srebro, broszka, wisiorek, larimar, turkus, secesja, art nouveau, jan pomianowski, bogata, efektowna, strojna, brosza, broszko-wisior, srebrna biżuteria autorska, wisior, unikat, unikatowy, dla niej, silver, one of a kind, handmade, unique, biżuteria artystyczna, brooch, pin, biżuteria autorska, wyrafinowana, luksusowa, biżuteria srebrna

Sklep: AmberGallery

Dane sprzedawcy

J. P. Design sp. z o. o.
Jałowcowa 4
83-311Goręczyno

Regulamin

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką Poczty Polskiej.


Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”

Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.

Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.

W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem:

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf

Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.

W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT poprzez panel galerii.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo!
Wszystkie moje produkty w Polsce wysyłam przesyłkami ubezpieczonymi, powyżej 600zł wartości wyłacznie kurierem. Zamówienia powyżej 1000 zł przesyłka gratis. W SPRAWIE WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ proszę o kontakt poprzez panel korespondencyjny galerii.
Autorką wszystkich zdjęć jest moja córka ZOFIA POMIANOWSKA
Zapraszam do mojej galerii
Jan Pomianowski

___
Produkt ID: #88364, wystawiony: 2019-02-08
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.