Harmonia - naszyjnik z Kyanitem i Bursztynem

Twórca: Angel / Naszyjniki

890,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Harmonia - naszyjnik z Kyanitem i Bursztynem

Angel . Naszyjniki

Niesamowicie klimatyczny naszyjnik. Stworzyłam go ze srebra próby 930 oraz 999 techniką metaloplastyki. Zoksydowałam, przetarłam i wypolerowałam.
Umieściłam w nim kilka żywiołów: woda - Kianit, ogień - Słońce - Bursztyn, fale symbolizują powietrze.

Wisior ma wymiary - 4,6cm x 4,8cm
Łańcuszek ma długość wyjściową 80cm czyli bardzo długi ale do ostatecznego,docelowego dopasowania ;) - w tym celu poproszę o kontakt.

Wysyłka: BEZPŁATNA

Kyanit jest jednym z dwóch kamieni szlachetnych na świecie, które nie gromadzą ani nie zatrzymują negatywnej energii. Pomaga przetrwać i pokonać przeszkody osobiste. Naprawia zniszczone relacje, otwiera nowe ścieżki komunikacji oraz sprzyja rozwiązywaniu wszelkich sporów i nieporozumień.
Kyanite jest kamieniem, który posiada niesamowite przewodnictwo energetyczne. Niebieski minerał znany jest ze swojej zdolności do harmonizowania wszystkich czakr. Przede wszystkim nie pochłania ujemnej energii. Dlatego jest tak wyjątkowy, nigdy nie będzie potrzebował oczyszczenia. Posiada on także zdolności do zwiększania wibracji osoby, która nosi go przy sobie. Jego posiadacz bez problemu będzie potrafił osiągnąć wyższy stan świadomości. Łączy także emocjonalne przestrzenie między ludźmi i pomaga w wysyłaniu informacji telepatycznych. Przywraca równowagę energetyczną, a to sprzyja zjednoczeniu narządów i elementów ciała.
Bursztyn kamień słońca, blask morza, słoneczna kropla. Bursztyn, inaczej jantar, to solarna energia, która doda sił życiowych, przyniesie sukces i urodę. Leczy z reumatyzmu i migren a także daje dostęp do naszych poprzednich wcieleń. To całkiem szerokie spektrum, prawda?
Oczyszcza atmosferę pomieszczeń, wyłapując negatywne emocje i złe energie, przy czym chronić ma również przed złym i jego duchowymi manifestacjami. Za jego pomocą już w starożytności zdejmowano uroki i klątwy.

___

Materiały: oksyda, bursztyn, kyanit, srebro

Tagi: wisior z bursztynem, wisior z kyanitem, duży wisior, prezent dla niej, dla niej, naszyjnik z widokiem, naszyjnik słońce, naszyjnik woda, ekskluzywny naszyjnik, unikat, naszyjnik, bursztyn, kyanit

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #93973, wystawiony: 2020-05-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.