Srebrny duży pierścionek z larimarem -"Teotihuacán- Piramida SŁońca"-ID:150711

Twórca: AmberGallery / Pierścionki

2085,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Srebrny duży pierścionek z larimarem -"Teotihuacán- Piramida SŁońca"-ID:150711

AmberGallery . Pierścionki

Srebrny duży pierścionek z larimarem -"Teotihuacán- Piramida SŁońca"-ID:150711

Pierścień z kolejnego, limitowanego cyklu kolekcjonerskich, niezwykle efektownych i strojnych pierścieni - Mezoameryka.
Dla odważnych i niebanalnych kobiet.
Precyzyjnie, ręcznie wykuwany w srebrze korpus o charakterystycznej, ukazującej ręczną pracę fakturze. Delikatnie satynowy, bielony i miejscowo pozłocony, zwieńczony kasetą, w której osadzony został piękny larimar o średnicy ok.1,5 cm.
Wymiary podstawy korpusu ok. 4,5 x 4 cm;
Wysokość od podstawy korpusu do czubka kamienia ok. 3 cm.
Obrączka pierścienia relatywnie szeroka z możliwością regulacji rozmiaru.
Waga 37 g

Przedmiot unikatowy, skatalogowany i sygnoway nazwiskiem autora. Całość wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych.
Rozmiar pierścionka regulowany.
Larimar jest bardzo rzadkim i wartościowym kamieniem szlachetnym, Jedyne wświecie miejsce jego występowania jest na Dominikanie. Miejsce odkrycia znajduje się w płudniowo-zachodniej części w górskim regionie oddalonym 7 km od Morza Karaibskiegow okolicy Barahona i Baorucco. Nazwa larimar pochodzi od połączenia zdrobnienia imienia Larissa( LARI) i MAr - morze po hiszpańsku

___

Materiały: larimar, srebro

Tagi: duży pierscionek, unikatowy pierscionek, srebrny pierscionek, duży pierścień, unikat, larimar, srebro, pierscionek, jan pomianowski

Sklep: AmberGallery

Dane sprzedawcy

J. P. Design sp. z o. o.
Jałowcowa 4
83-311Goręczyno

Regulamin

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką Poczty Polskiej.


Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”

Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.

Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.

W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem:

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf

Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.

W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT poprzez panel galerii.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo!
Wszystkie moje produkty w Polsce wysyłam przesyłkami ubezpieczonymi, powyżej 600zł wartości wyłacznie kurierem. Zamówienia powyżej 1000 zł przesyłka gratis. W SPRAWIE WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ proszę o kontakt poprzez panel korespondencyjny galerii.
Autorką wszystkich zdjęć jest moja córka ZOFIA POMIANOWSKA
Zapraszam do mojej galerii
Jan Pomianowski

___
Produkt ID: #74382, wystawiony: 2016-10-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.