Konstelacja Mocy Miłości

Twórca: Angel / Pierścionki

Konstelacja Mocy Miłości

Angel . Pierścionki

Stworzyłam ten pierścionek z z mocno wypolerowanego srebra próby 930, a jego sercem są dwa piękne minerały: duży okaz fasetowanego Kwarcu różowego oraz fasetowanego Granatu.
Kamienie pięknie podkreślają wzajemnie swoje barwy.
Bardzo mi zależało aby to właśnie one tworzyły zespół w tym pierścieniu.

Wymiary:
Kwarc - 1.7cm x 1.2cm
Granat - 7mm x 4mm
Cała korona - 2.4cm x 1.5cm
Rozmiar - regulowany - na zdjęciach dopasowany jest do rozmiaru '17' lecz mogę go ustawić na każdy inny rozmiar do około '24'- w tym celu poproszę o wiadomość prywatną i podanie docelowego rozmiaru.

Kwarc różowy jest znany jako ?kamień miłości?, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wszystkim, którzy znajdują się w jego otoczeniu. Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość. I jest jednym z najważniejszych kamieni reprezentujących żeński pierwiastek. Cechą szczególną kwarcu różowego jest jego zdolność do uzdrawiania relacji osobistych. Noszenie tego kamienia budzi do życia, rozświetla aurę a serce rezonuje na nowej fali i pozwala dostrzec piękno otaczającego świata. Jest głównie kamieniem czakry serca, ale także splotu słonecznego i wyższych czakr, czyli gardła, trzeciego oka i korony.

___

Materiały: kwarc różowy, granat, srebro

Tagi: pierścionek różowy, pierścionek z kwarcem różowym, biżuteria z kwarcem różowym, regulowany pierścionek, duży pierścionek, pierścionek z dużym kamieniem, kasia kozera angel, biżuteria autorska

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 1 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #100948, wystawiony: 2022-04-12
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.