Pale - pierścień z ochronnym Ametystem

Twórca: Angel / Pierścionki

1290,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Pale - pierścień z ochronnym Ametystem

Angel . Pierścionki

Pierścień ten pochodzi z edycji kolekcjonerskiej.
Każdy egzemplarz wykonany pracochłonną techniką wire wrapping w pojedynczym egzemplarzu. Zdjęcia nie oddają pełnej urody ani barwy.
Do jego wykonania użyłam owalu Ametystu o szlifie diamentowym, fasetowanej oponki Granatu oraz Ametystu a także srebra próby 999 i 930. Całość zoksydowałam, przetarłam oraz wypolerowałam.
Wymiary:
- korona ma wielkość - 2,2cm x 2,3cm
- Ametyst - 1,5cm x 8cm
- obrączka regulowana do każdego rozmiaru - szerokość 5mm - proszę o kontakt celem dopasowania rozmiaru

Wysyłka: BEZPŁATNA

Ametyst ma zdolność do wynoszenia wiedzy na wyższy poziom, dlatego z pomocą fioletowego Archanioła Zadkiela wspomaga nas w rozwoju duchowym. Poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Dzięki jego wpływowi dużo łatwiej jest przyswajać nowe idee. Jest kamieniem, który pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. To talizman koncentracji i sukcesu.
Ametyst jest znany jako jeden z najbardziej efektywnych kryształów uzdrawiających ludzi, zwierzęta, ale także rośliny. Umieszcza się go w miejscach, gdzie nie chcą rosnąć rośliny lub gdzie nie chcą przebywać zwierzęta. Neutralizuje z takich miejsc wszelkie negatywne energie. Co ciekawe, przy pomocy ametystowego proszku można oczyścić dom z wszelkiego rodzaju robactwa.
Ametyst wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza zasinienia, ból i obrzęki. Stosuje się go ze znakomitymi rezultatami w postaci eliksiru w leczeniu zapalenia stawów. Energia Ametystu łagodzi ból głowy i migreny, zmniejsza stres i napięcie nerwowe.
Ametyst jest silnym kamieniem ochronnym ? chroni przed niskimi energiami, atakami psychicznymi, stresem, niezdrowym wpływem środowiska oraz osobami, które nam źle życzą.
Złą energię przekształca w pozytywną i pełną miłości, a następnie odbija ją do Wszechświata. Tworzy tarczę duchowego światła na całym ciele, która działa jak bariera przed niższymi energiami.
Ametyst jest nazywany ?kamieniem duszy? ponieważ ułatwia komunikację ze swoim wewnętrznym JA. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę.

___

Materiały: oksyda, ametyst, srebro

Tagi: kasia kozera, angel, pierścionek, wire-wrapping, unikat, ekskluzywny pierścień, pierścionek z ametystem, ametyst, biżuteria artystyczna, ekskluzywny prezent, prezent dla kobiety

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #93971, wystawiony: 2020-05-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.