Sendaketa - pierścionek uzdrowienie

Twórca: Angel / Pierścionki

390,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Sendaketa - pierścionek uzdrowienie

Angel . Pierścionki

Do stworzenia tego pierścionka posłużyło mi srebro próby 930 i 925, piękny błyszczący Turkus oraz Peridot o szlifie diamentowym.
Całość zoksydowałam,przetarłam i wypolerowałam.
Technika, której użyłam to częściowo wire-wrapping a częściowo metaloplastyka.

Wymiary korony - 2,2cm x 2,1cm
Obrączka 3mm - regulowana do rozmiaru 19.

Wysyłka: BEZPŁATNA

Turkus jest prawdopodobnie jednym z najstarszych minerałów w historii człowieka, był talizmanem królów, szamanów i wojowników. To kamień ochronny, mocny i nieprzejrzysty, ale kojący w dotyku. Jakby wycięty z lazurowego nieba i zesłany na ziemię. Jego unikalny odcień niebieskiego, często z delikatnie zielonkawą nutą, udziela nazwy wszystkim rzeczom o tym pięknym kolorze.
Turkus jest uzdrowicielem, zapewniającym ukojenie dla ducha i dobre samopoczucie dla ciała. Przyczynia się do poprawy nastroju i emocji poprzez przywracanie stanu równowagi. Wzbudza poczucie spokoju oraz pogodę ducha. Trzymanie lub noszenie turkusu pomaga przywrócić wyczerpaną witalność i podnosi na duchu. Łagodzi stres. Pomaga rozpoznać przyczyny szczęścia oraz nieszczęścia i zapanować nad nimi.
Jako kamień oczyszczenia, turkus rozprasza negatywną energię i usuwa smog elektromagnetyczny z otoczenia. Wspiera nas w samorealizacji, pomaga też w kreatywnym rozwiązywaniu problemów, tym samym uspokajając nerwy podczas wystąpień publicznych. Umożliwia stabilizację huśtawek nastroju i pomaga rozprawić się z męczeńską postawą autosabotażu. Działa również wzmacniająco, jeśli czujemy się zastraszeni lub cierpimy z powodu uprzedzeń. Jako że uspokaja umysł, turkus jest dobry w przypadku jet lagów i strachu przed lataniem.

*Z miłością wykonuję również zamówienia specjalne - zapraszam!

___

Materiały: oksyda, peridot, turkus, srebro

Tagi: dla niej, unikatowa biżuteria, oryginalny pierścionek, wire-wrrapping, pierścionek z turkusem, peridot, turkus, regulowany, pierścionek, turkusowy

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #93975, wystawiony: 2020-05-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.