Pierścionek 925 oksydowany, pozłocony z kuprytem i agatem aqua

Twórca: Points of View Anna Kamińska / Pierścionki

Sprzedany

Pierścionek 925 oksydowany, pozłocony z kuprytem i agatem aqua

Points of View Anna Kamińska . Pierścionki

Nowoczesny i oryginalny pierścionek z dwoma kamieniami w kolorystyce wiosennej. Pierścionek wykonany jest ze srebra próby 925, oksydowany i miejscowo pozłocony. Polerowany.

Kamienie: kupryt o średnicy 10mm o barwie zielono-niebieskiej i agat aqua jasny niebieski o średnicy 6mm.
Wysokość pierścionka wraz z głównym kamieniem wynosi 10,5mm
Obrączka z jednej strony falowana, szerokość obrączki wynosi miedzy 9 a 10mm
Rozmiar 17 EU regulowany, z możliwością powiększenia.
Pierścionek unikat, dostępny od ręki. Taki sam jak na zdjęciu. Wysyłka 1-2 dni robocze.

Użyte w produkcie naturalne surowce takie jak: kamienie półszlachetne, bursztyny mogą zawierać naturalne inkluzje, rysy, pęknięcia, ubytki, niewielkie szpary, zagłębienia. Ich obecność jest cechą naturalna kamienia i świadczy o jego powstawaniu w naturalnych procesach geologicznych. W związku z tym cechy te nie mogą podlegać reklamacji, a wykorzystanie tych materiałów nie świadczy o istnieniu wad fizycznych Towaru.

___

Materiały: kupryt, agat, srebro 925, kruszec, minerały

Tagi: pozłocone srebro, pierścionek artystyczny, pierścionek pozłocony, złoto-czarny pierścionek, srebrny pierścionek, pierścionek z podwójnymi kamieniami, kamienie półszlachetne, dzień matki

Sklep: Points of View Anna Kamińska

Dane sprzedawcy

Points of view Anna Kamińska, ul. Rzemieślnicza 9 kod poczt. 81-855 Sopot

Regulamin

§1. Definicje

1. Sprzedawca – Anna Kamińska, prowadząca działalność gospodarczą pod marką Points of View Anna Kamińska z siedzibą w Sopocie ul. Rzemieślnicza 9, 81-855 Sopot, NIP 7393084338. Wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.
2. Usługodawca - podmiot gospodarczy prowadzący platformę internetową Trendymania.pl, którego dane dostępne są w regulaminie Trendymania.pl. Usługodawca w imieniu Sprzedawcy jest uprawniony do przyjmowania wszelkich opłat od Kupujących.
3. Trendymania - prowadzona przez Usługodawcę platforma internetowa działająca pod domeną www.trendymania.pl, w ramach której zawierane są umowy sprzedaży Towarów.
4. Kupujący - każdy podmiot składający Zamówienie w ramach Trendymanii.
5. Konsument – oznacza osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
6. Sprzedawca oświadcza, że wszystkie Towary są nowe i wolne od wad, a ich autorem i wykonawcą jest Sprzedawca tj. Anna Kamińska. Wzory są chronione prawem autorskim. Do każdej transakcji dołączony jest paragon.
7. Regulamin - niniejszy regulamin.

§2. Odstąpienie od umowy

1. Ustawowo mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie mnie o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn. Kolejne 14 dni od dnia powiadomienia mają Państwo na odesłanie towaru wraz z oświadczeniem o rezygnacji i paragonem, bądź jego kserokopią. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt.
2. Odstępując od umowy sprzedaży Towaru Konsument może posłużyć się wzorem oświadczenia znajdującym się na stronie www.trendymania.pl
3. Procedura odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów realizowana jest przez przez Trendymanię.
4. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Innymi słowy nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Wszelkie reklamacje zgłaszane przez Klienta, wynikające z nieznajomości specyfiki Produktów, jak również wynikające z nieprzestrzegania opisanych Regulaminem zasad postępowania z Produktami, nie będą rozpatrywane przez Sprzedawcę. (§4. Informacje o Produktach i Zasady postępowania z Produktami).
6. W przypadku odstąpienia od umowy Usługodawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Usługodawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy.
7. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.
8. Usługodawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Usługodawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

§3. Rękojmia i gwarancja

1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Kupującego za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia), na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.
2. Kupujący, który reklamuje Towar z tytułu rękojmi, jest zobowiązany dostarczyć rzecz wadliwą do Sprzedawcy.
3. Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią Kodeksu cywilnego. Składając reklamację Sprzedawca zaleca podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy.
4. Procedura odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów realizowana jest przez Usługodawcę w imieniu Sprzedawcy.
5. Odstępując od umowy sprzedaży Towaru Konsument może posłużyć się wzorem oświadczenia znajdującym się na stronie produktu.
6. Sposób realizacji gwarancji jest ustalony przez gwaranta w dokumencie gwarancyjnym. Termin gwarancji wynosi dwa lata od dnia wydania Towaru Kupującemu, chyba że dokument gwarancyjny stwierdza inaczej.
7. W przypadku stwierdzenia przez Sprzedawcę, iż nie odpowiada on za zgłoszone wady (gdy uszkodzenia wynikają z winy Klienta na skutek nieprawidłowego użytkowania Towaru, jego przechowywania, w tym powstania zniszczeń mechanicznych, bądź na skutek zdarzeń losowych). Sprzedawca zawiadomi Klienta o przewidywanych kosztach naprawy Towaru.

§4. Informacje o Produktach i Zasady postępowania z Produktami

1. Użyte w produkcie naturalne surowce takie jak: kamienie szlachetne, kamienie półszlachetne, minerały, bursztyny, perły itp. mogą zawierać naturalne inkluzje, rysy, pęknięcia, ubytki, niewielkie szpary, zagłębienia. Ich obecność jest cechą naturalną kamienia i świadczy o jego powstawaniu w naturalnych procesach geologicznych. W związku z tym cechy te nie mogą podlegać reklamacji, a wykorzystanie tych materiałów nie świadczy o istnieniu wad fizycznych Towaru.
2. Zastosowane surowce z powodu ich delikatności powinny być użytkowane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.
3. Nienoszoną biżuterię zawsze należy przechowywać osobno, najlepiej w lnianych woreczkach, bądź w szkatułce z przegrodami. Wtedy jest chroniona. Nie ociera się o siebie, nie rysuje i nie ulega mechanicznym uszkodzeniom, nie będzie się plątała - dotyczy łańcuszków. Srebrną biżuterię należy przechowywać z dala od dziennego światła, wilgoci i substancji chemicznych. Nie należy trzymać żadnej biżuterii ani w łazience, ani na parapecie w pokoju. Jeżeli nie zastosują się Państwo do tej zasady, srebrna biżuteria będzie się bardzo szybko utleniała. Pojawią się na jej powierzchni charakterystyczne żółte plamy. Po dłuższym czasie niewłaściwego przechowywania, zacznie czernieć. Proszę pamiętać aby perfumować się przed nałożeniem łańcuszka, a balsam nakładać po zdjęciu biżuterii, dotyczy to również fluidów i kremów. Biżuteria pod wpływem kosmetyków może być narażona na ciemnienie bądź żółkniecie. Proszę pamiętać, aby zawsze zdejmować biżuterię w trakcie prac domowych, jak i przed snem. Biżuteria nie powinna być prana, nie powinno się w niej kąpać, chodzić do sauny czy na basen. Nie może być czyszczona środkami chemicznymi, ani mieć kontaktu z alkoholem, środkami żrącymi, rozpuszczalnikami, barwnikami, farbami, materiałami barwiącymi, amoniakiem itp.
Pozłacane srebro należy chronić przed kosmetykami i wodą, uchronimy ją również przed powstawaniem na niej tlenków, które negatywnie wpływają na późniejszy wygląd. Dzięki takim zabiegom efekt pozostanie na dłużej aczkolwiek złocenie naturalnie z biegiem czasu zniknie. Ważne jest, żeby biżuterię poddaną procesowi oksydacji - czyli chemicznemu ciemnieniu, nie trzymać razem ze srebrną biżuterią, ponieważ spowoduje to przyspieszony i niezamierzony proces czernienia i matowienia. Srebro próby 925 naturalnie ulega procesowi oksydacji, jest to proces powstały w wyniku reakcji srebra z tlenkami siarki zawartymi w powietrzu. Biżuteria, którą używają Państwo codziennie jest narażona na różne zabrudzenia. Jest to brud, kurz, tłuszcz, dlatego należy o nią dbać i pielęgnować odpowiednimi do tego środkami zakupionymi u jubilera, np. chusteczki czyszczące, dzięki którym dbanie o biżuterię srebrną stanie się dużo prostsze.

§ 5 Postanowienia Ogólne

1. Sprzedawca może porozumiewać się Kupującym, a Kupujący ze Sprzedawcą poprzez formularz kontaktowy w zakładce "Kontakt z artystą " na stronie Trendymanii
2. Przedmiotem sprzedaży są Towary prezentowane przez Sprzedawcę w ramach Trendymanii w chwili składania Zamówienia.
3. Zdjęcia oraz inne formy wizualizacji i prezentacji Towarów zamieszczone na stronach Sklepu nie oddają rzeczywistej wielkości Towarów, a jedynie mają charakter informacyjny o nich. Na wygląd towarów ma wpływ również ustawienie parametrów monitora a szczególnie odwzorowanie kolorów.
4. Sprzedawca odpowiada za jakość Towarów i ich zgodność z opisem i zdjęciem. Usługodawca zobowiązuje się do uczestniczenia w sporach pomiędzy Kupującym a Sprzedawcą.
5. Sprzedawca dokonuje sprzedaży za pośrednictwem Trendymanii na terenie Polski oraz innych krajów.
6. Kupujący nie może namawiać Sprzedawcy do sprzedaży prezentowanych w ramach Trendymanii Towarów poza Trendymanią.

§ 6 Klauzula RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest Trendymania. Państwa dane zostają mi przekazane, tj. firmie Points of View Anna Kamińska zgodnie z regulaminem Trendymanii, wyłącznie na potrzeby współpracy z Państwem i zostaną udostępnione podmiotom odpowiedzialnym za świadczenie usług przewozowych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo realizuję zamówienia indywidualne ze srebra.
Proszę o kontakt ze mną, w celu potwierdzenia czasu realizacji wybranego dzieła.
Przesyłki wysyłam drogą kurierską, paczkomatem lub pocztą tradycyjną.

Jeśli macie Państwo pytania, bardzo chętnie pomogę.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.

Anna Kamińska

___
Produkt ID: #93635, wystawiony: 2020-04-25
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.