Piękna Remedios - Unikatowy srebrny wisiorek z bursztynem, kamieniami i perłą ID:190910

Twórca: AmberGallery / Wisiory

1120,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Piękna Remedios - Unikatowy srebrny wisiorek z bursztynem, kamieniami i perłą ID:190910

AmberGallery . Wisiory

Naturalny bursztyn bałtycki , biały, pięknie nakrapiany i pomarańczowy, całkiem przezroczysty, z zachowanym odciśniętym rysunkiem kory drzewnej. Towarzyszą im: biała perła, fasetowany ametyst lawendowy i fasetowany niebieski topaz. Wszystko oprawione w miejscowo złocone srebro. Kwiat wykonany z warstw srebra wykończonych każda osobno i w różny sposób. Wisiorek jest długi i wąski, a dzięki zastosowaniu ruchomych połączeń pomiędzy poszczególnymi segmentami pięknie się układa.

Całość została wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Zawieszony na jedwabnym sznurze o długości 80 cm, zakończonym srebrnym zapięciem.
Wisior jest skatalogowany, ocechowany i sygnowany nazwiskiem autora.
Przy sprzedaży dołączamy do niego certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego

Waga 13 g
Wymiary ok. 110 x 19 mm

___

Materiały: perła, ametyst, bursztyn, srebro, niebieski topaz

Tagi: srebrna biżuteria autorska, efektowny, jan pomianowski, prezent dla niej, długi wisiorek, bursztyn, unikat, wisiorek, srebro, wisior, unikatowy, biżuteria artystyczna, biżuteria autorska

Sklep: AmberGallery

Dane sprzedawcy

J. P. Design sp. z o. o.
Jałowcowa 4
83-311Goręczyno

Regulamin

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką Poczty Polskiej.


Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”

Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.

Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.

W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem:

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf

Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.

W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT poprzez panel galerii.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo!
Wszystkie moje produkty w Polsce wysyłam przesyłkami ubezpieczonymi, powyżej 600zł wartości wyłacznie kurierem. Zamówienia powyżej 1000 zł przesyłka gratis. W SPRAWIE WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ proszę o kontakt poprzez panel korespondencyjny galerii.
Autorką wszystkich zdjęć jest moja córka ZOFIA POMIANOWSKA
Zapraszam do mojej galerii
Jan Pomianowski

___
Produkt ID: #92476, wystawiony: 2020-01-17
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.