Otwórz oczy

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

6000,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Otwórz oczy

Anna Mazoń . Wisiory

Subtelny, pełen fascynujących detali naszyjnik, wykonany ze srebra, ozdobiony niesamowitym agatem w odcieniach zgaszonego różu, kremowego i lekko przezroczystej, jaśniutkiej szarości. Każdy element tej rzeźbiarskiej pracy został stworzony od podstaw ręcznie, bez użycia jakichkolwiek form. Każdy detal niewielkiej twarzy, każdy płatek czy znajdujące się na nim oko to efekt wielu godzin pracy z prostymi narzędziami rzeźbiarskimi i jubilerskimi. Przepiękną kolorystykę agatu podkreśliłam dodatkiem drobniejszych kamieni - różowych opali peruwiańskich, brzoskwiniowych kamieni księżycowych i kwarców truskawkowych (5 i 4 mm).

"Otwórz oczy" to opowieść o otworzeniu się na własną "czującą stronę". Porzucenie, choć na chwilę, konwencjonalnych zmysłów, sztywnych konstruktów myślowych i poczucie tym co z nas zostanie. Otworzenie się na to przychodzi właśnie w takim momencie pozwolenia sobie na "spojrzenie" innymi oczami. Po prostu poczuj. Więcej, a może inaczej.

Całkowita długość centralnej części razem z agatem to 8 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 3 cm. Wymiary głównego, rzeźbionego elementu to 3 cm x 2,7 cm (i ok. 1,5 cm głębokości). Agat ma wymiary 3,4 cm x 2 cm.
Całkowita długość naszyjnika to ok. 42 cm plus 5 cm regulacji. Dla lepszej ilustracji rozmiaru pracy na jednym zdjęciu sfotografowana jest z monetami z różnych krajów.

Praca oksydowana i wykończona satynowo, dla podkreślenia maleńkich szczegółów i fascynujących faktur. Tylko niektóre elementy są polerowane na wysoki połysk. W niektórych detalach umieściłam maleńkie cyrkonie w różnych odcieniach różu. Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko, z dołączonym certyfikatem unikatowości. Sygnowany i oznaczony rokiem wykonania (2024). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

___

Materiały: srebro, agat, opal peruwiański, kwarc truskawkowy, kamień księżycowy, cyrkonie

Tagi: oczy, kwiaty, odczucia, delikatność, rzeźbiony, delikatny róż

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #104993, wystawiony: 2024-06-12
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.