Bracia krwi

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

2900,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Bracia krwi

Anna Mazoń . Wisiory

Niezwykle oryginalny, unikatowy wisior, wyrzeźbiony od podstaw ręcznie ze srebra (pr.925 i 999), ozdobiony wyjątkowym okazem heliotropu (zwanego czasem krwawnikiem) w kolorze bardzo ciemnej zieleni, upstrzonej czerwonymi plamami.
Całkowita długość pracy, razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką, to 6,9 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 2,5 cm. Całość oksydowana, przecierana do matu i tylko częściowo polerowana (rogi i reszta "pasiastych" detali), dla ukazania jak najlepiej rzeźbiarskiego charakteru wisiora. Tył lekko przetarty, wykończony satynowo, z wycięciem eksponującym tył kamienia. W środkowym oku znajduje się niewielki, fasetowany granat. Wisior sygnowany i oznaczony rokiem wykonania.

To praca wykonana w sposób mocno intuicyjny. Nie wiem czym dokładnie jest, ale wiem o czym jest. Początek dało jej moje zdeformowane odbicie, które zobaczyłam w srebrnej blasze. Od początku wiedziałam, że będzie się nazywać "Bracia krwi", automatycznie na moim biurku pojawił się kaboszon krwawnika, który idealnie pasował też kształtem do koncepcji. To praca, która dla mnie opowiada historię o bardzo mocnych, nierozerwalnych połączeniach, relacjach głębszych niż to co widzi oko. O rzeczach dwoistych, a wciąż będących w jakiś sposób jednym. Być może o paktach, które wiążą na zawsze. O jakiejś wspólnocie, tak bliskiej, że może aż przerażającej. Formalnie wisior sięga do wizerunków rogatych postaci, które pojawiają się w wielu panteonach świata i lokalnym folklorze.

Do wisiora dołączony jest czarny sznurek oraz łańcuszek (długość zostanie dopasowana zgodnie z życzeniem Nabywcy). Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko z dołączonym Certyfikatem Unikatowości.

___

Materiały: granat, heliotrop, srebro

Tagi: bracia krwi, rogi, rzeźbiony, twarz, dawne bóstwa, krwawnik

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #97545, wystawiony: 2021-02-28
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.