Zimorodek - dwustronny srebrny wisior z emalią

Twórca: Sztuk Kilka / Wisiory

3890,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Zimorodek - dwustronny srebrny wisior z emalią

Sztuk Kilka . Wisiory

Malutki zimorodek przysiadł na skraju jeziora i dyskretnie spogląda na rybkę wychylającą się z wody, zapewne ma już na nią chrapkę. W wisiorku z zimorodkiem połączyłam pracę w srebrze próby 925 i 999 z pracochłonną techniką emalii jubilerskiej*.
Na awersie umieściłam przestrzenną postać ptaka a srebro pokryłam oksydą, która nadała mu stalowo -szary odcień i wydobyła powierzchnię piór. Tuż za nim widnieją ręcznie wycięte wodne fale i lazurowy błękit nieba, podobną kolorystykę z odrobiną turkusowych tonów umieściłam na rewersie medalionu ozdobionego falami wody, które wykonałam z cieniutkich drucików. Przód wisiora połączyłam z drugą częścią za pomocą nitów.
Zawieszkę umieściłam na krawatce o formie listków i łańcuszku (tzw. "żmijce") o ozdobnej strukturze. Łańcuszek zakończyłam zapięciem karabińczykowym i regulacją z moim logo.

Jeśli biżuteria jest dla Ciebie małym dziełem sztuki i cenisz przedmioty wykonane wyłącznie w pojedynczym egzemplarzu, to "Zimorodek" będzie dla Ciebie idealny :)

*Tradycyjna emalia komórkowa - historyczna technika zdobnicza, polegająca na umieszczeniu, we wcześniej stworzonych przegródkach, sproszkowanej barwnej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu w temp. około 780 °C. Jest to technika rzadko stosowana ze względu na swoją nieprzewidywalność, precyzję i wieloetapowy proces tworzenia.

Wymiary:
Medalion - 4.1 x 5.0 cm
Długość łańcuszka - 54.0 cm + 5.0 cm regulacja (na życzenie mogę skrócić łańcuszek)
Waga srebra - 29.0 g
Darmowa przesyłka kurierska + eleganckie opakowanie.

___

Materiały: emalia jubilerska, srebro

Tagi: dwustronny naszyjnik, biżuteria z emalią jubilerską, srebrny naszyjnik z emalią, srebrny wisior z ptakiem, wisiorek z zimorodkiem, artystyczna biżuteria, ekskluzywny naszyjnik, biżuteria ze zwierzętami

Sklep: Sztuk Kilka

Dane sprzedawcy

Sztuk Kilka Marta Norenberg
ul. Jodłowa 25,
05 - 806, Granica

Regulamin

Wszystkie przedmioty prezentowane w sklepie są tworzone ręcznie w naszej pracowni, chętnie wykonujemy także zamówienia indywidualne. Przykładamy wiele starań by spełniły Państwa oczekiwania, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ich jakość i estetykę.

Realizacja zamówienia
1. SZTUK KILKA prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się na stronach sklepu.
3. Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem poczty polskiej w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.
4. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki podane przy każdym przedmiocie.
5. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon, który stanowi podstawę do ewentualnego zwrotu zakupionego towaru.
6. W przypadku braku zaksięgowania wpłaty w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia, zostaje ono anulowane a produkt ponownie wystawiony do sprzedaży
7. Istnieje możliwość, że oferowane produkty mogą się nieznacznie różnić niż przedstawione na zdjęciach.
8. Kolorystyka przedmiotów jest częściowo zależna od ustawień monitora.

Postanowienia końcowe
1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (z dnia 31 marca 2000r. Dz.U. nr 22 poz.271.)
2. Klient poprzez zamówienie towaru za pomocą formularza zamówieniowego oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb firmy SZTUK KILKA zgodnie z ustawa "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997r.

Zwroty i anulowanie zamówienia

Zwroty
1. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w terminie 14 dni od daty zakupu towaru.
2. Klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty zakupu towaru, jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
3. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem oraz opakowaniem ozdobnym w jakim produkt został dostarczony do klienta. Prosimy wysyłać produkty przesyłkami poleconymi, ze względu na dowód nadania. Klient może skorzystać z formularza zwrotu udostępnionego przez Galerię Trendymania.
4. Klient odsyła produkt na własny koszt, zwrotowi ulega suma za produkt i pierwszą przesyłkę. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że klient zgodzi się na inny sposób zwrotu należności. Jeśli przesyłka była opłacona za pobraniem, będziemy prosić o podanie konta bankowego do zwrotu należności.
5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub dopasowana do jego potrzeb.
6. Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt po przez system wiadomości Galerii Trendymania

Reklamacje
1. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien skontaktować się z nami mailowo i odesłać go przesyłką pocztową, poleconą pod adres sklepu.
2. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
3. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
4. Gwarantujemy klientom zwrot zapłaconej ceny, w niektórych przypadkach jest możliwa wymiana rzeczy bądź naprawa uszkodzonego elementu, po stwierdzeniu, że wada była ukryta, a nie wynikała z nienależytego korzystania z produktu.
5. Gwarancja obowiązuje 6 miesięcy od dnia zakupu, jako dowód zakupu uznaje się paragon / fakturę dołączoną do zamówienia.
6.Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt mailowy po przez system wiadomości Galerii Trendymania
7.Wszelkie zwroty należności następują wyłącznie po stwierdzeniu, że biżuteria nie została uszkodzona lub noszona przez Kupującego.

Życzymy udanych zakupów
Sztuk Kilka

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #88563, wystawiony: 2019-02-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.