Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Extrano


 • Kolor! Kolor!

  Ogłaszam nadejście ery koloru w pracowni Extrano! Udało mi się zdobyć przepieknie wybarwione agaty, jaspisy, turkusy, amazonity i wiele, wiele więcej. Zdjęcie tytułowe przedstawia tylko część nowych minerałów w moich zbiorach :-) Co tylko chcecie, we wszystkich kolorach tęczy! Zachęcam do zamówień indywidualnych, wybrany wzór w wybranym kolorze! Tylko minerały i srebro! Zapraszam!

  Extrano: Kolor! Kolor!  
 • NOWOŚC NA URODZINY

  To już trzeci rok! Gratulacje stałego rozwoju i wielkiej klasy.

  Na urodziny przygotowałam niespodziankę: biżuterię z korali, które pojawiły się na rynku ledwie 3 miesiące temu w atmosferze wielkiego oczekiwania: Tila! Zupełna nowośc na polskim rynku, tylko w Trendymanii. ZAPRASZAM!

  Extrano   Extrano   Extrano  
 • Koloru!

  Najpierw przez okno widać było wyłącznie biel, teraz niestety szarość. Wszyscy już chyba tęsknimy za soczystymi kolorami wiosny. Aby zaradzić tej tęsknocie proponuję niewielkie kolczyki w energetycznych kolorach, błękitach, zieleniach. Ożywmy tę zimę !

  Extrano   Extrano   Extrano  
 • Swarovski Rivoli

  Kolory, szlif, błyski... Tym kryształom naprawdę nie można się oprzeć. Mają jakąś trudną do zdefiniowania głębię, chciałoby się zajrzeć do ich środka. Odkąd je mam, spędzam dużo czasu na patrzeniu i wzdychaniu :-) Nie można oderwać od nich wzroku, szczególnie gdy są w ruchu.

  Dziś w Trendymanii proponuję dwie pary kolczyków z tymi cudami. Zapraszam!

  Extrano: TORELLA   Extrano: TERMOLI  
 • Stary rok, nowy rok...

  Ten dzień jest dla mnie dniem refleksji. O czym myślałam rok temu? Co udało się zrealizować? O czym marzę i co z tego jest realne? O czym chcę zapomnieć? Mój bilans jest na plus. Tego samego życzę Wam wszystkim na Nowy Rok. A stary kończę mini kolekcję łączącą przepiękne, drobniutkie ametysty i oksydowane srebro.

  Extrano: LaMorra   Extrano: Lecco   Extrano: Lucca  
 • Word of wisdom - Lisa Pavelka

  "My advice to anyone just starting out in jewelry making, whether it be beads, clay, wire or what have you, is to remember that Michelangelo didn't paint the Sistine Chapel the first time he picked up a paint brush. Remember that the joy in creating lies in the doing and not the final outcome. Striving for perfection rather than enjoying the process of learning will only result in frustration. Allow yourself to experience your own unique learning curve and be open to the next great concepts you come across - usually happy accidents that occur when you make a mistake."

  Bardzo te słowa oddają moje podejście do tworzenia. Miło jest trzymać w ręku gotowa pracę, ale prawdziwa przyjemność to momenty między pomysłem a ostatnim supełkiem ...

 • Witaj w blogu Extrano!

  W przeciwieństwie do plecenia (;-) blogowanie nie było dotąd moim udziałem. Mam nadzieję, ze to miejsce stanie się z czasem miejscem spotkania ze mną, z tym co robię, co planuję, o czym marzę...

  Zapraszam do świata Extrano!

  Extrano