Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Jubiko


 • Długi urlop

  Drodzy Państwo,
  Od 1 lipca idę na długi urlop, bo aż do końca września. Jeśli więc ktoś się zastanawia, nad kupnem ozdoby ode mnie, będą one dostępne tylko do końca czerwca.
  Mam nadzieję, że powitam Państwa w październiku z mnóstwem kolorowych pomysłów! :).
  Pozdrawiam serdecznie
  Ula Jurkiewicz

 • Przecena bransolet

  Z powodu wpadnięcia w trans malarstwa tytanowymi kolorami, przygotowałam całe stadko nowych kolorowych bransolet i zasypię niebawem nimi swój sklep :D. Dlatego przeceniłam zeszłoroczne bransolety. Zapraszam serdecznie.
  Ula

 • Kolorowa wiosenna okazja

  Z okazji wiosny, w sklepie Jubiko wiele promocyjnych cen na kolorową tytanową biżuterię. Promocja jest włączona na okres od 2 do 12 czerwca 2016 roku. Zapraszam do noszenia kolorów :D.

 • Drodzy Alergicy!

  Tytan powszechnie jest znany jako metal twardy, trwały i hipoalergiczny. Tymczasem, bardzo lubię dodawać do tytanowej biżuterii srebro, ograniczając tym samym możliwość noszenia jej przez uczulonych na ten metal. Czasami jestem wręcz zmuszona skorzystać z tego pięknego białego metalu, gdyż daje większe możliwości łączenia, niż tytan. Wykonywanie biżuterii z tytanu jest nadal młodą dziedziną i właściwie każdy kto się tym zajmuje jest sobie sam nauczycielem. Taki długi wstęp, a właściwie chciałam po prostu powiedzieć: nauczyłam się łączyć tytanowe elementy tytanowym nitem! :D. Tym samym, niektóre prace stały się całkowicie hipoalergiczne :).
  Proszę uważnie czytać opisy, w których informuję, czy w biżuterii jest dodatek srebra.
  Od kilku miesięcy pracuję również nad opracowaniem tytanowego baranka do sztyftów, które nie są dostępne w Polsce. Myślę, że już niebawem będą w mojej ofercie tytanowe kolczyki na sztyfty z tytanowymi barankami :).
  Poniżej kilka zdjęć prac, które podobne wykonywałam wcześniej z użyciem srebra, a teraz są całkowicie z tytanu.
  Serdecznie zapraszam alergików i wrażliwych na wszelkie inne sposoby :)
  Ula Jurkiewicz

 • Wakacyjna obniżka cen kolczyków

  Od dzisiaj do 31 sierpnia 2014 roku proponuję promocyjną cenę na wszystkie kolczyki w sklepie Jubiko. Zapraszam serdecznie.

 • Tytanowe pierścionki w promocji wiosennej.

  W wiosennej, przedświątecznej promocji wszystkie moje tytanowe pierścionki w nowych niższych cenach.

  Jubiko: Pierścionek z kwadratową cyrkonią   Jubiko: Burgundowe oczko   Jubiko: Klasyczny z białą cyrkonią  
 • Puk puk

  Serdecznie i radośnie witam się ze wszystkimi! :)
  Ula Jurkiewicz