Świecznik/Przybornik czerwony

Twórca: toMy / Ceramika

70,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Świecznik/Przybornik czerwony

toMy . Ceramika

Niepowtarzalny świecznik ceramiczny. Może służyć, także jako przybornik na biurko lub do łazienki. Wykonany został z gliny i pokryty szkliwem o energetycznym zielonym wybarwieniu.
Autorką rękodzieła jest Anna Łęczycka, niepełnosprawna pracownica Fundacji Leny Grochowskiej, a zarazem kierownik pracowni ceramicznej. Ania, która jest znakomita w ażurowych formach, jest ceramikiem od niedawna, jednak doszła do ogromnej wprawy i znajomości rzemiosła.

Wymiary:
wysokość: 9,5 cm
szerokość: 8 cm

Uwagi:
Pokryty szkliwem spożywczym - przeznaczony do kontaktu z żywnością.
Zalecane mycie ręczne z użyciem środka myjącego.
Kolor może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu.

___

Materiały: szkliwo, glina

Tagi: rękodzieło, dekoracja, prezent, świecznik ceramiczny, ozdoba ceramiczna, ceramika, handmade

Sklep: toMy

Dane sprzedawcy

Fundacja Leny Grochowskiej
ul. Brzeska 126
08-110 Siedlce

Regulamin

Postanowienia ogólne
1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.trendymania.pl/tomy prowadzony jest przez Fundację Leny Grochowskiej z siedzibą w Siedlcach ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce wpisaną do Rejestru Stowarzyszeń pod nr KRS 0000506586.
2. Wszelkie prawa do Sklepu, w tym majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do jego nazwy, jego domeny internetowej, a także do wzorców, formularzy, logotypów zamieszczanych w Sklepie (za wyjątkiem logotypów i zdjęć prezentowanych w Sklepie w celach prezentacji towarów, do których to prawa autorskie należą do podmiotów trzecich) należą do Sprzedawcy, a korzystanie z nich może następować wyłącznie w sposób określony i zgodny z Regulaminem.
3. Wszystkie dzieła prezentowane na stronach Sklepu znajdują się na niej za zgodą i wiedzą właścicieli praw autorskich tych dzieł (zwanych dalej Artystami). Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów znajdujących się na stronach Sklepu bez pisemnej zgody i wiedzy właścicieli praw autorskich. W celu uzyskania zgody na kopiowanie, lub rozpowszechnianie materiałów prezentowanych na w/w stronie zainteresowany powinien skontaktować się ze Sprzedawcą.
4. Artyści zachowują pełnię praw autorskich do sprzedawanego Dzieła, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo autorskie i prawa pokrewne (Dz. U. 2006 nr 90 poz. 631 ze zm.).

Realizacja zamówienia
1. Fundacja Leny Grochowskiej prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wycofania poszczególnych Dzieł prezentowanych na stronie sklepu.
3. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon lub faktura VAT, które stanowią podstawę do ewentualnego zwrotu zakupionego towaru.
4. W przypadku braku zaksięgowania wpłaty w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia, zostaje ono anulowane, a produkt ponownie wystawiony do sprzedaży.
5. Istnieje możliwość, że oferowane produkty mogą się nieznacznie różnić niż przedstawione na zdjęciach.
6. Kolorystyka przedmiotów jest częściowo zależna od ustawień monitora.


Płatność
Płatności za Prace kupione w Sklepie można dokonać:
a) przelewem na konto bankowe: 68 1240 2685 1111 0010 5805 1659;
b) kartą kredytową i e-przelewem za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotPay;
c) e-przelewem za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotPay.

Koszt i zasady dostawy
1. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki podane przy każdym przedmiocie. Koszt wysyłki dzieła sztuki i Towaru zakupionego w Sklepie pokrywa Kupujący.
2. Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba że termin dostawy został ustalony w sposób indywidualny. W szczególnych przypadkach, jeżeli czas realizacji zamówienia okazałby się dłuższy, Sprzedawca kontaktuje się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i jego przyczynie.
3. Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia towaru w obecności kuriera. W przypadku jego uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody.



Odstąpienie od umowy i zwrot
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia mu dzieła sztuki stosowne oświadczenie i odsyłając towar niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 dni na adres sklepu w stanie nienaruszonym, nie posiadającym śladów użytkowania. Konsument powinien zwrócić przedmiot zakupu wraz z kompletem otrzymanych dokumentów. Konsument korzystający z prawa do odstąpienia od umowy proszony jest o wypełnienie formularza zwrotu. Odsyłany produkt powinien zostać należycie zapakowany i zabezpieczony tak, aby nie został uszkodzony w trakcie transportu.
2. Zwrot zapłaconej przez Kupującego kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe. Zwrotowi podlegają również koszty przesyłki dzieła sztuki do Kupującego. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia, ponosi Kupujący.
3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń które są wyraźnie dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta.
4. Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt mailowy poprzez system wiadomości Galerii Trendymania.

Postanowienia końcowe
1. Fundacja zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów sprzedawanych przedmiotów i ich dostępności.
2. Klient/ Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu oraz jego przestrzegania.
3. Wszelkie kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem określa Kodeks Cywilny oraz ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty



Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Ceramika ręcznie wykonana przez osoby niepełnosprawne intelektualnie zatrudnione w Warsztacie Rękodzieła Artystycznego ,,toMy" w Siedlcach prowadzonym przez Fundację Leny Grochowskiej. Praca w Fundacji jest dla nich także formą terapii społecznej gdyż w wielu przypadkach jest to ich pierwsza praca.

___
Produkt ID: #102217, wystawiony: 2022-11-25
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.