EA

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Oryginalna, tworzona ręcznie, złota i srebrna biżuteria z barwnymi kamieniami. Zaprojektowana z pomysłem i starannie wykonana. Zapraszam Cię do odwiedzin w moim harmonijnym świecie pełnym światła i spokoju.
:::
Po kilku latach poczułem, że moje efektowne, barwne i bogato zdobione srebrne projekty potrzebują zrównoważenia. Podczas gdy tworzenie ich jest wciąż ogromnie satysfakcjonujące, równie rozmiłowany jestem w prostej, szlachetnej biżuterii, wydobywającej blask kobiety. Zafascynowany ludźmi świadomymi swej wartości, kobietami o silnym wewnętrznym świetle, podkreślającymi swoje naturalne piękno delikatnymi, nowoczesnymi akcentami, pragnąłem im to ułatwić. Wierzę, że subtelna elegancja jest bezcenna i pochodzi od wewnętrznej harmonii i samoświadomości, które bardzo cenię.
W ten sposób narodziła się linia EA, jako sama esencja biżuterii, pozbawiona ozdobników. Wciąż jednak szykowna i kokietująca. A teraz się materializuje, co mnie ekscytuje i czyni wielce szczęśliwym! Mam nadzieję, że dołączysz do mnie w tej niezwykłej podróży!
:::
Ta kolekcja subtelnej, szlachetnej biżuterii zrodziła się z prostego pomysłu. Generalnym czynnikiem spajającym wszystko jest powietrze jako żywioł. EA to nazwa powietrza w języku hawajskim, na którą natknąłem się studiując Hooponopono - starożytną hawajską filozofię pogodzenia i wybaczenia. Mniej więcej w tym czasie zacząłem flirtować ze złotem i zajmować się surowymi kryształami, drobnymi kolczykami i tymi charakterystycznymi sześciokątami, które, jak później sobie uświadomiłem, są również madnalą symbolizującą powietrze w tantryjskiej medytacji.
Nie potrzebne mi były dalsze zachęty. Bardzo lekka, skromna i subtelna, szlachetna biżuteria z jasnym przesłaniem, dobrą energią i mocnymi, świetlistymi kamieniami - taką miałem tworzyć!
:::
Zapraszam! :)
Bartosz

Materiały używane przez Artystę:

złoto, złoto 14k

Tagi:

ea, ea minimalist jewelry, złoto 14k, bartosz ciba, złoty pierścionek, minimalistyczny pierścionek, delikatny złoty pierścionek, delikatne złote kolczyki, minimalistyczne kolczyki, drobne złote kolczyki

EA

EA

w Trendymanii od: 2019-01-16
27 dostępnych
2 sprzedane
1 opinia  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy