hebbe

Dane kontaktowe i Regulamin

Dane sprzedawcy

MARI Edyta Woźniak
os. Młodości 2/18
31-908 Kraków, Polska

Regulamin

Sklep, na który teraz patrzysz prowadzi zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Krakowa firma:

MARI Edyta Woźniak
os. Młodości 2/18
31-908 Kraków, Polska
NIP: 678-291-96-01 REGON: 121467678
e-mail: [email protected], tel.: 601 267 567

z kontem bankowym o numerze:

BRE Bank S.A. - mBank
56 1140 2004 0000 3102 7252 7499

Składanie zamówień

Najwygodniejszą formą złożenia zamówienia jest skorzystanie z koszyka sklepowego - wystarczy włożyć do niego wszystko, co Ci się podoba, a następnie realizować zamówienie zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
To proste, łatwe i przyjemne, ale w razie jakichkolwiek problemów, nie wahaj się do mnie napisać - z przyjemnością pomogę! :)

Jeśli wolisz, zamówienie możesz złożyć także telefonicznie lub listownie - wszystkie potrzebne do tego dane znajdziesz w zakładce Kontakt.


Zapłata za zamówienie

Zamówienie opłacić możesz w następujący sposób:


- przelewem na konto: 56 1140 2004 0000 3102 7252 7499 (mBank)

- PayPalem (po wybraniu tej formy płatności i potwierdzeniu zamówienia, zostaniesz automatycznie przeniesiona na stronę PayPala, aby móc dokonać wpłaty)

Będę niezmiernie wdzięczna za opłacanie zamówień w ciągu 7 dni od daty ich złożenia. W sprawie zamówień, za które zapłata nie wpłynie na moje konto w tym terminie, będę się kontaktować mailowo lub telefonicznie, aby ustalić wspólnie plan działania ich dotyczący :)

Czas realizacji zamówienia jest określony dla każdego produktu w sklepie. Czas dostawy przez firmę kurierską wynosi 1 dzień roboczy, zaś Poczta Polska deklaruje doręczenie przesyłek w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania w przypadku przesyłek wysyłanych do Polski oraz 1-4 tygodni od momentu nadania dla przesyłek międzynarodowych.


Dokument potwierdzający sprzedaż

Ponieważ sprzedaż swoich tworów prowadzę legalnie, każdy dostępny u mnie produkt opatrzony jest ceną brutto, zawierającą podatek VAT, a wysyłany jest wraz z paragonem. Jeśli wolisz otrzymać fakturę VAT, nie będzie to najmniejszym problemem - zaznacz to proszę tylko w komentarzu podczas składania zamówienia i podaj dane, na które ma ona zostać wystawiona.


Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz bez podania przyczyny odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej przez odległość w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Wystarczy, że poinformujesz mnie o swojej decyzji poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, e-mailem lub wydrukowanego na papierze, i zwrócisz zakupiony produkt. Niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia, zwrócę Ci bez najmniejszych uwag i pytań, wszystkie poniesione przez Ciebie koszty, łącznie z kosztem dostarczenia przedmiotu ze sklepu do Ciebie. Poniesiesz jedynie koszt odesłania przedmiotu do sklepu, zgodny z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej.

Choć nie jest to żaden warunek, będę wdzięczna, jeśli do zwracanej przesyłki dołączysz paragon (lub fakturę) potwierdzający zakup - bardzo ułatwi mi to zaksięgowanie zwrotu tak, aby Urząd Skarbowy był w pełni ukontentowany :)We wszelkich sprawach, które nie są opisane tym nieszczególnie imponującym regulaminem, zastosowanie mają, rzecz jasna, przepisy obowiązującego w Polsce prawa. Z kolei jeśli między postanowieniami regulaminu a przepisami prawa zachodzi jakaś sprzeczność, te drugie mają bezwzględne pierwszeństwo.


A teraz, dziękując za zapoznanie się z regulaminem, zapraszam do tego, co o niebo przyjemniejsze, czyli do zakupów!

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.
hebbe

hebbe

w Trendymanii od: 2009-11-24
0 dostępnych
141 sprzedanych
80 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy
Wywiad z Artystą
z cyklu "Charaktery"