Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Jubiko


 • Przecena bransolet

  Z powodu wpadnięcia w trans malarstwa tytanowymi kolorami, przygotowałam całe stadko nowych kolorowych bransolet i zasypię niebawem nimi swój sklep :D. Dlatego przeceniłam zeszłoroczne bransolety. Zapraszam serdecznie.
  Ula

 • Kolorowa wiosenna okazja

  Z okazji wiosny, w sklepie Jubiko wiele promocyjnych cen na kolorową tytanową biżuterię. Promocja jest włączona na okres od 2 do 12 czerwca 2016 roku. Zapraszam do noszenia kolorów :D.

 • Drodzy Alergicy!

  Tytan powszechnie jest znany jako metal twardy, trwały i hipoalergiczny. Tymczasem, bardzo lubię dodawać do tytanowej biżuterii srebro, ograniczając tym samym możliwość noszenia jej przez uczulonych na ten metal. Czasami jestem wręcz zmuszona skorzystać z tego pięknego białego metalu, gdyż daje większe możliwości łączenia, niż tytan. Wykonywanie biżuterii z tytanu jest nadal młodą dziedziną i właściwie każdy kto się tym zajmuje jest sobie sam nauczycielem. Taki długi wstęp, a właściwie chciałam po prostu powiedzieć: nauczyłam się łączyć tytanowe elementy tytanowym nitem! :D. Tym samym, niektóre prace stały się całkowicie hipoalergiczne :).
  Proszę uważnie czytać opisy, w których informuję, czy w biżuterii jest dodatek srebra.
  Od kilku miesięcy pracuję również nad opracowaniem tytanowego baranka do sztyftów, które nie są dostępne w Polsce. Myślę, że już niebawem będą w mojej ofercie tytanowe kolczyki na sztyfty z tytanowymi barankami :).
  Poniżej kilka zdjęć prac, które podobne wykonywałam wcześniej z użyciem srebra, a teraz są całkowicie z tytanu.
  Serdecznie zapraszam alergików i wrażliwych na wszelkie inne sposoby :)
  Ula Jurkiewicz

 • Wakacyjna obniżka cen kolczyków

  Od dzisiaj do 31 sierpnia 2014 roku proponuję promocyjną cenę na wszystkie kolczyki w sklepie Jubiko. Zapraszam serdecznie.

 • Tytanowe pierścionki w promocji wiosennej.

  W wiosennej, przedświątecznej promocji wszystkie moje tytanowe pierścionki w nowych niższych cenach.

  Jubiko: Pierścionek z kwadratową cyrkonią   Jubiko: Burgundowe oczko   Jubiko: Klasyczny z białą cyrkonią  
 • Puk puk

  Serdecznie i radośnie witam się ze wszystkimi! :)
  Ula Jurkiewicz