Crystal Soul - naszyjnik z Ametystem i Bursztynem

Twórca: Angel / Naszyjniki

Sprzedany

Crystal Soul - naszyjnik z Ametystem i Bursztynem

Angel . Naszyjniki

Naszyjnik ten wykonałam z oksydowanego, przetartego i wypolerowanego srebra próby 925 oraz trapezu jaśniutkiego Ametystu oraz markizy Bursztynu.
Ma prostą a jednocześnie wyjątkową formę.
Amulet ochronny.

Wymiary:
- wysokość całkowita wisiora - 4.2cm z krawatką
- bez krawatki - 3cm
- szerokość maksymalna - 1.8cm
- łańcuszek - 50cm + 5cm przedłużki

Ametyst ma zdolność do wynoszenia wiedzy na wyższy poziom, dlatego z pomocą fioletowego Archanioła Zadkiela wspomaga nas w rozwoju duchowym. Poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Dzięki jego wpływowi dużo łatwiej jest przyswajać nowe idee. Jest kamieniem, który pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. To talizman koncentracji i sukcesu.
Jest znany jako jeden z najbardziej efektywnych kryształów uzdrawiających ludzi, zwierzęta, ale także rośliny. Umieszcza się go w miejscach, gdzie nie chcą rosnąć rośliny lub gdzie nie chcą przebywać zwierzęta. Neutralizuje z takich miejsc wszelkie negatywne energie. Złą energię przekształca w pozytywną i pełną miłości, a następnie odbija ją do Wszechświata. Tworzy tarczę duchowego światła na całym ciele, która działa jak bariera przed niższymi energiami.
Ametyst jest nazywany ?kamieniem duszy? ponieważ ułatwia komunikację ze swoim wewnętrznym JA. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę.

___

Materiały: bursztyn, ametyst, srebro

Tagi: wisior z kryształem, naszyjnik z kryształem, amulet ochronny, wrzosowy naszyjnik, naszyjnik z bursztynem, naszyjnik z ametystem, wrzosowy wisior, kasia kozera angel

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #103884, wystawiony: 2023-11-14
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.