Informacje

 • Jak zacząć sprzedawać w trendymania.pl?

  Korzystając z formularza, prześlij nam informacje o sobie: imię, nazwisko, proponowaną nazwę Twojego konta, adres email, kilka słów o sobie i o swoich produktach oraz kilka zdjęć prezentujących Twoją twórczość. Szukamy prac nienagannych technicznie, wykonanych z dobrej jakości materiałów - niepowtarzalnych wzorów o zdecydowanym charakterze. Kolejnym atutem jest umiejętność odpowiedniej prezentacji prac na zdjęciach. Sprawdź, czy Twoje zgłoszenie spełnia te kryteria. Jeśli Twoje prace spodobają się nam, odpiszemy do Ciebie w ciągu 2 tygodni.
 • Minęły już dwa tygodnie od wysłania zgłoszenia, ale odpowiedzi wciąż nie ma - co teraz?

  Wszystkie zgłoszenia są przez nas uważnie rozpatrywane. Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, oznacza to, że Twoja oferta nie spełnia naszych wymogów. Nie udało Ci się tym razem? Jeżeli starasz się ciągle doskonalić swój warsztat, prześlij za jakiś czas kolejne zgłoszenie.
 • Czy aby się zarejestrować muszę czekać na akceptację prac?

  Nie. Możesz zarejestrować się w dowolnym momencie, jednak do czasu akceptacji Twojego zgłoszenia i rozszerzenia Twojego profilu o możliwość sprzedaży, Twoje konto będzie zwykłym kontem Kupującego.
 • Moje prace zostały zaakceptowane, co teraz?

  Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je i skontaktuj się z nami. Rozszerzymy jego funkcjonalność o  możliwość sprzedaży.
 • Mam rozszerzone konto, co dalej?

  Skonfiguruj swój sklep. Uzupełnij informacje w profilu. Podaj dane rozliczeniowe.
 • Jakie są opłaty?

  Za założenie sklepu i wstawienie produktu nie sa pobierane opłaty. Trendymania.pl dolicza prowizję do Twojej ceny. Trendymania.pl dolicza prowizję do Twojej ceny produktu - nie obejmuje ona kosztów wysyłki. Prowizja jest uzależniona od wysokości Twoich cen autorskich, jest przyznawana indywidualnie i nigdy nie przekracza 20%.
 • Jakie są warunki współpracy?

  Szczegóły współpracy znajdziesz w tym dokumencie.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem Trendymanii, prześlij nam kilka przykładowych zdjęć i napisz parę słów o sobie.

Po poprawnym wysłaniu zgłoszenia na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający oraz zostanie wysłany e-mail na podany w formularzu adres (pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu e-mail).

Informacje o Tobie:

@

Dodaj zdjęcia swoich prac:

Wymagania dotyczące plików

Poświęć chwilę na przygotowanie zdjęć. Twoje zdjęcia są Twoją wizytówką. Format: .jpg (wyłącznie), wielkość: do 200 KB, wymiar preferowany: 500x500px

Informacja

Jeżeli Twoje prace spodobają się nam, odpiszemy do Ciebie w ciągu 2 tygodni