Bird Set Free

Twórca: Anna Mroczek / Naszyjniki

880,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Bird Set Free

Anna Mroczek . Naszyjniki

Naszyjnik wykonany od podstaw ręcznie, dopieszczony w każdym detalu - śpiewający ptak, natura, liście, świeże powietrze, szum drzew... wszystko, co kojarzy się z wolnością. Praca w srebrze 999 i 925, zaoksydowana do czerni, przetarta do różnych odcieni  szarości, wypolerowana na wysoki połysk w miejscach dostępnych. W zakamarkach pozostawiłam spraną czerń, aby trójwymiar był mocno widoczny. Oko ptala delikatnie się mieni, dzięki umieszczonemu w nim małemu kryształkowi w barwie AB (odbijający swiatło, delikatnie wielobarwny). Wymiary wisiorka: 4 cm szerokości i 3 cm wysokości. Obwód łańcuszka wynosi 55 cm (wliczając 3 cm między ogniwami wisiorka). Możliwa zmiana długości łańcuszla na życzenie Klienta/ki, w tym celu proszę o wiadomośc prywatną przed dokonaniem zakupu. Biżuterię wysyłam w eleganckim opakowaniu.

___

Materiały: srebro, kryształ swarovski

Tagi: swarovski, kryształ, kryształek, ab, ptak, ptaszek, wolność, drzewo, freedom, natura, wisior z ptatkiem, symbol wolności

Sklep: Anna Mroczek

Dane sprzedawcy

Anna Mroczek
ul. Kolorowa 37
72-006 Mierzyn
Polska

Regulamin

Towar zakupiony i opłacony wysyłam w ciągu 2 dni roboczych (chyba, że ustalenia drogą wiadomości wewnętrznych będą inne - dotyczy np. produktu wykonywanego na specjalne zamówienie, wówczas termin ten ustalany jest indywidualnie, w porozumieniu z Klientem).
Każdy wysyłany produkt posiada metkę, dodatkowo pakowany jest w eleganckie pudełeczko.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #99417, wystawiony: 2021-11-01
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.