Podwójna Moc - pierścień z Kalcytem

Twórca: Angel / Pierścionki

Podwójna Moc - pierścień z Kalcytem

Angel . Pierścionki

Stworzyłam ten okazały pierścień ze srebra próby 930, które lekko zoksydowałam/przyciemniłam, przetarłam i wypolerowałam.
Jego sercem jest piękny okaz Kalcytu zielonego oprawionego w ozdobną ramkę . Jeśli się dobrze przyjrzysz to w jego wnętrzu dostrzeżesz jasne skrzydła :)

WYMIARY:
Korona - 2.5cm x 1.5cm
Obrączka regulowana do koło 21 - poproszę o informację, na jakie rozmiar ją ustawić. Obecnie ustawiona jest na rozmiar 15/16.

KALCYT
Jeśli szukasz kamienia, który posłuży ci za GPS i jednocześnie przyda się w rytuałach magicznych ? zaopatrz się w szpat islandzki. To nie żarty! Kamień nazywany inaczej kryształem islandzkim, to minerał stanowiący odmianę kalcytu. Jego nazwa wzięła się od miejsca, gdzie występuje najczęściej. Według legend Wikingowie posiadali wyjątkowy kamień, zwany kamieniem słonecznym, pozwalający im na nawigację po zmroku i we mgle. Dziś wiadomo, że był to szpat islandzki (węglan wapnia). Badacze odnajdywali urządzenia nawigacyjne z tym kryształem na wrakach statków Wikingów.
Szpat islandzki ma również właściwość podwajania mocy rytuałów magicznych! Oczyszcza, harmonizuje i otwiera czakry. Pomaga przejść od pomysłu do działania. Daje jasne wizje, stąd wykorzystuje się go w medytacji i magii. Rozwija zaufanie do siebie, intuicję i stabilność. Przyspiesza rozwój duchowy i zwiększa motywację. Pomaga w leczeniu ran z przeszłości i ułatwia otwarcie się na zmiany życiowe. Sprawdzi się w przełomowych sytuacjach, jak rozwód, nowa praca, macierzyństwo, przeprowadzka. Dodatkowo relaksuje i wycisza.

___

Materiały: kalcyt zielony, srebro

Tagi: pierścień z kalcytem, kalcyt zielony, zielony pierścień, szpat islandzki, regulowany pierścionek, duży pierścionek, kasia kozera angel

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #101529, wystawiony: 2022-08-18
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.