Kwiat w Zieleni I - srebrny wisior z ceramiką

Twórca: Dorota Gulbierz / Wisiory

600,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Kwiat w Zieleni I - srebrny wisior z ceramiką

Dorota Gulbierz . Wisiory

Wisiorek z cyklu "Zielen".

Rzeźbiona metodą reliefu porcelana, szkliwiona, miejscowo pokryta złotem i platyną, wielokrotnie wypalana i oprawiona w mocno polerowane srebro.
Wiosenny bratek w żywych odcieniach zieleni i błękitu,okraszony ciepłym połyskiem złota, oprawiony w mocno polerowane srebro.
Wisior zawieszony został na pęku rzemieni w różnych odcieniach zieleni i błękitu oraz czarnych.
Rewers: podpis autorki i sentencja: Carpe Diem!
Wymiary wisiora 4,5 X 5,3 cm. Długość rzemieni wraz ze srebrnym zapięciem min. 41 cm z możliwością przedłużenia.

___

Materiały: porcelana, ceramika, srebro

Tagi: dorota gulbierz, ceramika, unikat, biżuteria artystyczna, biżuteria autorska, porcelana

Sklep: Dorota Gulbierz

Dane sprzedawcy

J.P.Design sp. z o.o.
Jałowcowa 4
83-311 Goręczyno

Regulamin

- Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
- Do każdego sprzedanego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
- Kupione przedmioty są dostarczane za pomocą firmy kurierskiej UPS, bądź przesyłką Poczty Polskiej.
- Mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru na powiadomienie nas o chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyn i kolejne 14 dni od dnia powiadomienia na odesłanie towaru. Wysyłka zwracanego towaru odbywa się w takim wypadku na Państwa koszt. Pragniemy również zwrócić uwagę, że w przypadku takiego zwrotu ponoszą Państwo odpowiedzialność za „zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy...”
- Nie jest możliwy zwrot biżuterii, która na prośbę Kupującego została zmodyfikowana lub wykonana na zamówienie.
- Zwrot ceny biżuterii wraz z najniższym oferowanym przez nas kosztem wysyłki (bez względu na to jaka przesyłka była przez Państwa wybrana w chwili zakupu) nastąpi natychmiast po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.
- Zapewniamy Państwa, że wysyłamy towar nowy, nieużywany i pozbawiony wad. Gdyby jednak w trakcie użytkowania wystąpiły jakieś problemy prosimy zawiadomić nas o tym. Na każde zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie i dołożymy wszelkich starań by rozwiązać problem po Państwa myśli.
- W naszej polityce sprzedaży w pełni stosujemy się do zasad Ustawy o Prawach Konsumenta, której pełny tekst można znaleźć pod tym adresem: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2014/827/D2014000082701.pdf . Ponieważ jednak prawo w Polsce zmienia się częściej niż pory roku zawsze będzie istniała możliwość, że coś umknie naszej uwadze. W takim wypadku prosimy o zwrócenie nam uwagi na ewentualną niezgodność lub po prostu na to, co budzi Państwa wątpliwości. Gdyby jednak miały mieć miejsce jakieś rozbieżności to muszą Państwo wiedzieć, że zawsze pierwszeństwo mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, do której treści odnośnik jest zamieszczony powyżej.
- W razie niejasności lub wątpliwości odnośnie towaru, sposobu zapłaty bądź wysyłki prosimy o KONTAKT poprzez panel Trendymanii.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów ArtystyOgłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Szanowni Państwo!

Wszystkie moje produkty w Polsce wysyłam przesyłkami ubezpieczonymi, powyżej 600zł wartości wyłącznie kurierem. W SPRAWIE WYSYŁKI ZAGRANICZNEJ proszę o kontakt poprzez panel korespondencyjny galerii.

Autorką wszystkich zdjęć jest ZOFIA POMIANOWSKA

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mojej galerii
Dorota Gulbierz

___
Produkt ID: #53392, wystawiony: 2013-09-15
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.