Kornelia Sus

Informacje

Od 26-07-2017 do 03-08-2017 Artysta zaplanował URLOP.
Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.

Biografia / Artysta o sobie

Jestem szczęśliwa.
Myślę, że to ważne, gdy tworzę coś, co powinno cieszyć i budzić dobre emocje. Jakkolwiek dni bywają różne, inkrustowane czysto ludzkim nastrojem, czasem radością, niekiedy przygnębieniem, to jednak rzeczy, które wychodzą spod mojej ręki, niosą w sobie to niezmienne poczucie szczęścia.

Nie znajdą Państwo u mnie rzeczy masowych. Każda z nich jest pojedynczym egzemplarzem i powstaje od podstaw. Nie są to również produkty fabryczne, wygładzone i bezwzględnie idealne, choć zawsze staram się dopracować całość z niezwykłą starannością. Większość prac powstaje intuicyjnie i jest odzwierciedleniem potrzeby chwili. Sporadycznie projektuję na papierze. Wizja powstaje w myśli, niejednokrotnie w czasie pracy ożywa, przechodzi metamorfozy. Czasem efekt końcowy zaskakuje mnie i to jest najwspanialszy moment.

Szukanie odpowiedniego kamienia do projektu bywa niekiedy, jak szukanie ?serca biżuterii?. Wtedy prawdziwego sensu nabiera słowo "unikatowa", używane w odniesieniu do niej. Nie oznacza, że jest taka nieziemska, lecz raczej, że ma w sobie coś, co było znamienne dla przedmiotów jeszcze kilkadziesiąt lat temu- a mianowicie "oczekiwanie" na TO wymarzone, wytęsknione.
Dzisiaj przedmioty wyrzuca się bez sentymentów i skrupułów - zbyt łatwo można odzyskać podobny lub taki sam w procesie masowej produkcji...

Chciałabym, aby biżuteria wykonana przeze mnie cieszyła, drgała marzeniami, pozwalała pamiętać, że wszystko wokół nas, tak misternie utkane, zazębia się za siebie- listek, śnieg, kamień, człowiek. Przedmioty tworzone z pasją noszą w sobie cząstki emocji i choć są tylko materią, mogą ożywić to, co w nas najbardziej ulotne i wartościowe.

Zapraszam serdecznie.
Kornelia Sus

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Witam serdecznie!
Biżuterię wykonuję w technice Art Clay Silver. Srebrna glinka poddawana jest procesowi wypalania, dzięki czemu uzyskujemy czyste srebro próby 999. Łączę je z kamieniami naturalnymi i minerałami oraz klasycznym srebrem 925.

Każdy zakupiony przez Państwa przedmiot zostanie przeze mnie elegancko zapakowany i wysłany w ciągu najdalej dwóch dni roboczych.
W razie jakichkolwiek pytań lub szczególnych życzeń w tym względzie, bardzo proszę o kontakt.
Kornelia Sus

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro 999, srebro 925, art clay silver, labradoryt, bursztyn, hematyt, ametyst, kamień księżycowy, rzemień, szklany kaboszon, miniatura w tuszu, srebrny pierścionek, oksydowany, okazały, cytryn, opal dendrytowy, prehnit, kwarc dendrytowy, kianit, septarian, cyrkonia, agat dendrytowy

Tagi:

oksydowany, srebrny, baśniowy, okazały, długi, wisior, naszyjnik, ręcznie wykonany, z labradorytem, szeroka obrączka, romantyczna, srebrny naszyjnik, smukły, pierścionek, amulet, zdobiony, z bursztynem, oksydowana, romantyczny, bransoletka, delikatny, z kamieniem księżycowym, srebro 925, z ametystem, srebro 999, z obrazkiem, srebrny pierścionek, na rzemieniu, art caly silver, z miniaturą, misterny, srebrna, z kwiatem, srebrne, sportowa, oksydowane, z opalem dendrytowym, bransoletka srebrna, długie, ze srebrem, fakturowany, kolczyki, z minerałami, z cytrynem, subtelny, ozdobny, barwny, z turmalinem, z opalem australijskim

Kornelia Sus

Kornelia Sus

w Trendymanii od: 2014-02-18
67 dostępnych
60 w promocji
84 sprzedane
46 opinii  (98% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy