Kornelia Sus

Informacje

Od 13-01-2019 do 20-01-2019 Artysta przebywa na urlopie.
Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.

Biografia / Artysta o sobie

Jestem szczęśliwa.
Myślę, że to ważne, gdy tworzę coś, co powinno cieszyć i budzić dobre emocje. Jakkolwiek dni bywają różne, inkrustowane czysto ludzkim nastrojem, czasem radością, niekiedy przygnębieniem, to jednak rzeczy, które wychodzą spod mojej ręki, niosą w sobie to niezmienne poczucie szczęścia.

Nie znajdą Państwo u mnie rzeczy masowych. Każda z nich jest pojedynczym egzemplarzem i powstaje od podstaw. Nie są to również produkty fabryczne, wygładzone i bezwzględnie idealne, choć zawsze staram się dopracować całość z niezwykłą starannością. Większość prac powstaje intuicyjnie i jest odzwierciedleniem potrzeby chwili. Sporadycznie projektuję na papierze. Wizja powstaje w myśli, niejednokrotnie w czasie pracy ożywa, przechodzi metamorfozy. Czasem efekt końcowy zaskakuje mnie i to jest najwspanialszy moment.

Szukanie odpowiedniego kamienia do projektu bywa niekiedy, jak szukanie ?serca biżuterii?. Wtedy prawdziwego sensu nabiera słowo "unikatowa", używane w odniesieniu do niej. Nie oznacza, że jest taka nieziemska, lecz raczej, że ma w sobie coś, co było znamienne dla przedmiotów jeszcze kilkadziesiąt lat temu- a mianowicie "oczekiwanie" na TO wymarzone, wytęsknione.
Dzisiaj przedmioty wyrzuca się bez sentymentów i skrupułów - zbyt łatwo można odzyskać podobny lub taki sam w procesie masowej produkcji...

Chciałabym, aby biżuteria wykonana przeze mnie cieszyła, drgała marzeniami, pozwalała pamiętać, że wszystko wokół nas, tak misternie utkane, zazębia się za siebie- listek, śnieg, kamień, człowiek. Przedmioty tworzone z pasją noszą w sobie cząstki emocji i choć są tylko materią, mogą ożywić to, co w nas najbardziej ulotne i wartościowe.

Zapraszam serdecznie.
Kornelia Sus

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Dzień dobry :)
Biżuterię wykonuję korzystając ze srebrnej glinki Art Clay Silver, a także z klasycznego srebra w postaci blachy. Często z powodzeniem łączę obydwa materiały i odmienne metody pracy z nimi. W przypadku srebra Art Clay Silver - glinka poddawana jest procesowi wypalania, dzięki czemu uzyskujemy czyste srebro próby 999. Dobieram naturalne kamienie półszlachetne i szlachetne, niejednokrotnie niepowtarzalne, wyjątkowe okazy.

Każdy zakupiony przez Państwa przedmiot zostanie przeze mnie zapakowany w eleganckie pudełko jubilerskie, zaopatrzony w opis i wysłany w ciągu najdalej dwóch dni roboczych.
W razie jakichkolwiek pytań lub szczególnych życzeń w tym względzie, bardzo proszę o kontakt.
Kornelia Sus

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro 925, srebro 999, art clay silver, labradoryt, bursztyn, hematyt, rzemień, kamień księżycowy, ametyst, agat mszysty, kwarc dendrytowy, cyrkonia, szafir, srebrny pierścionek, perła, agat dendrytowy, oksydowany, opal australijski, opal etiopski, zdobiona obrączka, opal boulder, okazały, ammolit, kianit, bursztyn bałtycki, granat, opal dendrytowy, koral fossil, agat, perła hodowlana, turmalin, cytryn, czarny opal ognisty

Tagi:

oksydowany, srebrny, naszyjnik, baśniowy, długi, ręcznie wykonany, romantyczny, wisior, z labradorytem, z bursztynem, oksydowana, okazały, bransoletka srebrna, kolczyki, długie, smukły, srebrne, na rzemieniu, ręcznie wykonana, romantyczna, romantyczne, amulet, z kamieniem księżycowym, dwustronny, z perłą, srebrny naszyjnik, z ametystem, z perłami, z agatem mszystym, z różą, srebro 925, z motywem roślinnym, oksydowane, delikatny, srebro 999, geometryczny, misterny, z kwarcem dendrytowym, sznur kamieni, bransoletka, przestrzenny, skórzana, unikat, z szafirem, z opalem australijskim, z kwiatem, z opalem dendrytowym, art clay silver, z granatem, sportowa, ze srebrem, szeroka obrączka, z ammolitem, talizman, z opalem boulder, z minerałami, pierścionek, z kianitem, barwna, pastelowy, subtelny, podłużny, koronkowy, zdobiony

Kornelia Sus

Kornelia Sus

w Trendymanii od: 2014-02-18
35 dostępnych
179 sprzedanych
92 opinie  (99% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy