Kornelia Sus

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Jestem szczęśliwa.
Myślę, że to ważne, gdy tworzę coś, co powinno cieszyć i budzić dobre emocje. Jakkolwiek dni bywają różne, inkrustowane czysto ludzkim nastrojem, czasem radością, niekiedy przygnębieniem, to jednak rzeczy, które wychodzą spod mojej ręki, niosą w sobie to niezmienne poczucie szczęścia.

Nie znajdą Państwo u mnie rzeczy masowych. Każda z nich jest pojedynczym egzemplarzem i powstaje od podstaw. Nie są to również produkty fabryczne, wygładzone i bezwzględnie idealne, choć zawsze staram się dopracować całość z niezwykłą starannością. Większość prac powstaje intuicyjnie i jest odzwierciedleniem potrzeby chwili. Sporadycznie projektuję na papierze. Wizja powstaje w myśli, niejednokrotnie w czasie pracy ożywa, przechodzi metamorfozy. Czasem efekt końcowy zaskakuje mnie i to jest najwspanialszy moment.

Szukanie odpowiedniego kamienia do projektu bywa niekiedy, jak szukanie ?serca biżuterii?. Wtedy prawdziwego sensu nabiera słowo "unikatowa", używane w odniesieniu do niej. Nie oznacza, że jest taka nieziemska, lecz raczej, że ma w sobie coś, co było znamienne dla przedmiotów jeszcze kilkadziesiąt lat temu- a mianowicie "oczekiwanie" na TO wymarzone, wytęsknione.
Dzisiaj przedmioty wyrzuca się bez sentymentów i skrupułów - zbyt łatwo można odzyskać podobny lub taki sam w procesie masowej produkcji...

Chciałabym, aby biżuteria wykonana przeze mnie cieszyła, drgała marzeniami, pozwalała pamiętać, że wszystko wokół nas, tak misternie utkane, zazębia się za siebie- listek, śnieg, kamień, człowiek. Przedmioty tworzone z pasją noszą w sobie cząstki emocji i choć są tylko materią, mogą ożywić to, co w nas najbardziej ulotne i wartościowe.

Zapraszam serdecznie.
Kornelia Sus

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Witam serdecznie!
Biżuterię wykonuję w technice Art Clay Silver. Srebrna glinka poddawana jest procesowi wypalania, dzięki czemu uzyskujemy czyste srebro próby 999. Łączę je z kamieniami naturalnymi i minerałami oraz klasycznym srebrem 925.

Każdy zakupiony przez Państwa przedmiot zostanie przeze mnie elegancko zapakowany i wysłany w ciągu najdalej dwóch dni roboczych.
W razie jakichkolwiek pytań lub szczególnych życzeń w tym względzie, bardzo proszę o kontakt.
Kornelia Sus

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

srebro 999, srebro 925, art clay silver, labradoryt, srebrny pierścionek, oksydowany, zdobiona obrączka, okazały, bursztyn, hematyt, kamień księżycowy, kwarc dendrytowy, rzemień, ametyst, romantyczny, opal dendrytowy, kianit, opal boulder, septarian, miniatura w tuszu, szklany kaboszon, cytryn, perła hodowlana

Tagi:

oksydowany, srebrny, baśniowy, wisior, długi, okazały, ręcznie wykonany, naszyjnik, romantyczny, z labradorytem, srebro 925, amulet, srebro 999, srebrny naszyjnik, art clay silver, z bursztynem, smukły, romantyczna, z kamieniem księżycowym, oksydowana, dwustronny, bransoletka, z kwarcem dendrytowym, na rzemieniu, misterny, szeroka obrączka, z perłą, z ametystem, oksydowane, sportowa, z minerałami, kolczyki, długie, z opalem dendrytowym, ze srebrem, srebrne, bransoletka srebrna, subtelny, delikatny, koronkowy, z drzewem, pierścionek, zdobiony, z perłami, z obrazkiem, srebrna, barwny

Kornelia Sus

Kornelia Sus

w Trendymanii od: 2014-02-18
54 dostępne
54 w promocji
104 sprzedane
55 opinii  (98% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy