Anna Betley Enamel Art

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Anna Betley Enamel Art
Bogactwo ornamentów, natura i kultura. To moja inspiracja w codziennej pracy.
Wyrażam ją w Minankari - czyli w gruzińskiej technice zdobienia metali szlachetnych szlachetnymi emaliami jubilerskimi, praktykowaną już w starożytności.
W swojej biżuterii łączę to, co tradycyjne i ponadczasowe z tym, co nowoczesne. A piękno zamykam w proste formy. Rzemiosła uczyłam się w gruzińskiej pracowni artystyczno-jubilerskiej, gdzie od miejscowych artystów nauczyłam się, jak tworzyć biżuterię ręcznie, zgodnie z zasadami sztuki złotniczej i emalierskiej. To lekcje, których nie zapomnę nigdy.
Z każdą moją kolekcją jestem związana emocjonalnie, każdą biżuterię, która wychodzi z pod moich rąk, traktuję z uczuciem. Misterne, ręczne formowanie drutu w ornamentalny wzór, staranne zdobienie szlachetną emalią, uważne wypalanie w piecu w temperaturze 800-900°C - tu kryje się magia, która daje początek sztuce.
Należę do Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów , Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych oraz w brytyjskich stowarzyszeniach emalierów: The Guild of Enamellers i The British Society of Enamellers

Tworzę biżuterię dla kobiet, które mają w sobie duszę artystki, które chcą czuć się wyjątkowo, ale bez etykietek, które nie gonią za trendami, ale wyznaczają własne. Dla praktycznych marzycielek i racjonalnych lekkoduchów - kobiet, które łączą w sobie sprzeczności.
Dla tych, którzy lubią się wyróżniać w subtelny sposób. Cenią kunszt, szlachetność i elegancję.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

A taste of enamel cloisonne fine art.

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

szlachetna emalia jubilerska, srebro 0, 999, srebro, 025, 925, 930, srebro999, brąz, skóra, bursztyn bałtycki

Tagi:

wisiorek z emalią, cloisonne, wisiorek cloisonne, biżuteria z emalią, emalia komórkowa, biżuteria cloisonne, kolczyki z emalią, kolczyki cloisonne, kolorowe kolczyki, minankari, srebrne kolczyki, srebrny wisiorek, kolorowy wisiorek, wisior z emalią, krzyżyk z emalią, srebrny krzyżyk, krzyżyk cloisonne, krzyżyk, kolorowy krzyżyk, srebrne skrzydła, skrzydełka, skrzydła cloisonne, wiszące kolczyki, skrzydła z emalią, skrzydlaty wisiorek, skrzydlaty naszyjnik, pierścionek cloisonne, biżuteria z emalia, pierścionek z emalią, srebrny kwiat z emalią, kwiatowy wisior, mały krzyżyk, obrączka z emalią, broszka cloisonne, obrączka, obrączka cloisonne, wisiorek srebrny, broszka z emalią, kolczyki sztyfty, obrączka srebrna, kolorowy pierścionek, wisiorek krzyżyk, zegarek na rękę, zegarek z emalią, zegarek męski, zegarek damski, unikatowy zegarek, zegarek cloisonne, naszyjnik z emalią, srebrny wisiorek z emalią, sztyfty z emalią, wisiorek z sercem, sztyfty cloisonne, srebrne serce, serduszko, serce cloisonne, serce z emalią, kolorowe serduszko, wisior cloisonne, niebieskie kolczyki

Anna Betley Enamel Art

Anna Betley Enamel Art

w Trendymanii od: 2017-07-12
112 dostępnych
17 w promocji
34 sprzedane
4 opinie  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy