arctia

Informacje

Biografia / Artysta o sobie

Jestem przeciętną osobą z potrzebą tworzenia rzeczy nieprzeciętnych. Nie posiadam artystycznego wykształcenia, ale za to mam wiele pasji. Jedną z nich jest zdobienie szkła poprzez piaskowanie. To spełnienie jednego z moich "twórczych" marzeń. Nie było łatwo, ale w końcu udało się. Wyszukuję najlepsze jakościowo kieliszki, wazony i inne szklane przedmioty po to, by nanieść na nie swoje wzory inspirowane baśniami, odległymi czasami czy sztuką ludową.

Ogłoszenie / dodatkowe informacje od Artysty:

Witam serdecznie! Pragnę przybliżyć Państwu moją pasję jaką jest zdobienie szkła.
Wszystkie projekty powstają na kartce papieru, a w dalszej (głównie ręcznej) obróbce przenoszone są na szklane przedmioty po to, by zwykłe kieliszki, szklanki i inne szklane przedmioty nabrały nowego, niepowtarzalnego wyglądu.
Piaskowanie polega na trwałym zmatowieniu szkła, dlatego moje szkła są nie tylko ozdobą domu, ale można je traktować jako przedmioty codziennego użytku.

Z przyjemnością realizuję indywidualne zamówienia!

Zapewniam, że dokładam wszelkich starań, żeby szkło było odpowiednio zabezpieczone i bez względu na rodzaj wysyłki dotarło do Państwa całe. Szkło pakuję w pudełka, które chronią zawartość przed wstrząsami i innymi "trudami podróży".

Produkty wyróżnione przez Artystę

Materiały używane przez Artystę:

szkło

Tagi:

kieliszki, grawer, piaskowanie

arctia

arctia

w Trendymanii od: 2010-10-14
2 dostępne
20 sprzedanych
10 opinii  (100% poz.)
Informacje o Artyście
Dane adresowe i Regulamin
Blog Artysty
przeczytaj najnowsze wpisy