Astrios - naszyjnik z Kamieniem Księżycowym

Twórca: Angel / Naszyjniki

Sprzedany

Astrios - naszyjnik z Kamieniem Księżycowym

Angel . Naszyjniki

Stworzyłam ten naszyjnik od podstaw w pełni własnoręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Misterne sploty wykonałam samodzielnie ze srebra najwyższej próby 999 oraz 930, które następnie zoksydowałam, przetarłam i mocno wypolerowałam. Sercem naszyjnika jest markiza Kamienia Księżycowego. Sploty ozdobiłam fasetowanym, ciemnym Ametystem.

Wisior mierzy 5cm na 2cm.
Długość łańcuszka - 52cm + 1cm krawatka

To projekt unikalny, w pojedynczym egzemplarzu.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY
Wiele kultur uważa go za kamień święty. Wierzono, że kamień ten wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość, a także oczyszcza intuicję, dzięki czemu można odbierać jej jasny przekaz. To ?Kamień tajemnicy?, utożsamiany z energią żeńską. Energia Kamienia Księżycowego ujawnia wewnętrzne piękno i prawdę, które skrywamy głęboko w sercu. Może być wspaniałym talizmanem do medytacji na temat własnego ?ja?. Przy jego pomocy łatwiej rozwiązywać problemy i znaleźć brakujące elementy układanki. Kamień sprawdzi się również jako amulet ? chroni osoby, które praktykują magię. Stanowi barierę ochronną przed energiami z niskiego astralu. Będzie idealnym amuletem dla hazardzistów, bo pomaga schłodzić emocje i bronić się przed pochopnymi decyzjami.

___

Materiały: srebro, kamień księżycowy, ametyst

Tagi: biżuteria wire wrapping, naszyjnik wire wrapping, naszyjnik księżycowy, kamień księżycowy, kasia kozera angel, unikatowy naszyjnik, biżuteria z księżycowym, biżuteria autorska

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 1 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #101305, wystawiony: 2022-06-22
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.