Arabella miodowa

Twórca: Angel / Pierścionki

Arabella miodowa

Angel . Pierścionki

Stworzyłam ten pierścień w pełni własnoręcznie ze srebra próby 930, które lekko zoksydowałam, przetarłam i wypolerowałam. Jego sercem jest piękny okaz fasetowanego Opalu żółtego. Ma on regulowaną obrączkę do rozmiaru około 23. Obecnie ustawiony w rozmiarze 16/17. (Poproszę o informację, na jaki rozmiar ją ustawić.)

Wymiary:
Obrączka ma szerokość 15mm i zwęża się ku dołowi do łącznie 6mm.
Opal ma wymiary 16mm x 16mm.
Korona w oprawie mierzy 20mm x 18mm.

Opal żółty pomaga usuwać blokady mentalne, dla uzyskania jasnej perspektywy. W spotkaniach przynosi szczerość i bezpośredniość. Intensyfikuje emocje i przeżycia. Łączy się z czakrą splotu słonecznego.
Opal jest kamieniem, który ułatwia zamknięcie pewnych etapów życia. Umożliwia obiektywne spojrzenie na wydarzenia z przeszłości i, jeśli były przykre, uwolnienie się od nich. Odcięcie się od przykrych doświadczeń nie koniecznie polega na ich zapomnieniu, lecz na ich akceptacji takimi, jakie były oraz zrozumieniu ich sensu. Rozumienie łańcucha naszych własnych wydarzeń oczywiście nie odbędzie się z dnia na dzień. Czasami potrzeba na to długich lat. Energia Opali powoduje, że mimo bolesnych doświadczeń albo odwrotnie - tych wspaniałych chwil, które przeżyliśmy - nie cofamy się ani nie stoimy w miejscu rozpamiętując przeszłość.

___

Materiały: srebro, opal żółty

Tagi: pierścień arabelli, żółty pierścień, miodowy pierścień, pierścionek z opalem, biżuteria z opalem żółtym, kasia kozera angel, okazały pierścień, biżuteria autorska

Sklep: Angel

Dane sprzedawcy

Katarzyna Kozera Studio Art

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 1 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #102100, wystawiony: 2022-11-18
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.