Grawerowana obrączka z diamentami

Twórca: Malina Skulska / Pierścionki

Uwaga!
Od 27-02-2024 do 23-03-2024 Artysta przebywa na urlopie. Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak swoje produkty będzie mógł wysłać dopiero po powrocie z urlopu.
4800,00 zł
(Proponowana cena)

Produkt dostępny wyłącznie
na zamówienie!

Aby zamówić podobny produkt
skontaktuj się z Artystą.

Zapytaj Artystę o ten produkt

Grawerowana obrączka z diamentami

Malina Skulska . Pierścionki

Obrączka wykonane z żółtego złota (14K) z wygrawerowanym kwiatowym motywem. W obrączce zostały zakute 5 niebieskich diamentów o rozetowym szlifie, ale na życzenie można użyć dowolnych kamieni. Przedstawiona obrączka nie jest dostępna, wykonywana jest tylko na zamówienie po wcześniejszym ustaleniu rozmiaru. Szerokość obrączki 5mm, grubość ok. 1,3mm. Masa kompletu - ok 5,5g dla rozmiaru 19. Obrączka będzie wyceniona indywidualnie w zależności od rozmiaru i użytych kamieni. Może zostać wykonana również z białego albo różowego złota. Wygrawerowany motyw, sposób wykończenia (połysk, mat), rodzaj użytych kamieni oraz termin realizacji - do uzgodnienia.

___

Materiały: złoto, diamenty

Tagi: grawerowana, złota, diament

Sklep: Malina Skulska

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Opinie Klientów dla produktów Artysty___
Produkt ID: #92645, wystawiony: 2020-02-01
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.