Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
trendymania


 • Pięknych Świąt!

  Pięknych Świąt!
  Wypełnionych spokojem i miłością.
  Spędzonych z najbliższymi w atmosferze sielskiej radości.
  Świąt Waszych marzeń, życzy Trendymania.pl

 • Szalone Promocje Gwiazdkowe!

  Zapraszamy na Szalone Promocje Gwiazdkowe! W dniach 8-11 grudnia wszystkie produkty dostępne w Trendymanii kupicie w niższych cenach.

  To już ten czas - za oknem pada śnieg, w domach pachnie już piernikami - najwyższa pora poszukać gwiazdkowych prezentów, aby Świętami cieszyć się w spokoju i bez pośpiechu.
  Pamiętajcie, że wybierając unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. To małe dzieła sztuki, nad którymi ich twórcy pochylali się przez wiele godzin, dopieszczając każdy detal. Często są to niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze - nie znajdziecie na całym świecie drugiej takiej samej sztuki.
  Teraz, w trakcie trwania Promocji, twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela.

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 8-11 grudnia.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Czarny protest.

  Zaniepokojeni zamiarem odebrania kobietom resztek możliwości decydowania w sprawach bezpośrednio związanych z ich życiem i zdrowiem postanowiliśmy w symboliczny sposób dołączyć do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W poniedziałek 3 października Artystki i Artyści Trendymanii, którzy biorą udział w proteście, nie będą realizować zamówień, wysyłek i prowadzić korespondencji z Klientami Galerii.
  Mamy nadzieję, że solidarny sprzeciw wobec krótkowzrocznych i szkodliwych propozycji zmian legislacyjnych zostanie zauważony przez obecnie rządzącą koalicję, a argumenty protestujących wzięte pod uwagę przy tworzeniu nowego prawa.

 • Wielka Gwiazdkowa Promocja

  Zapraszamy na Wielką Gwiazdkową Promocję! W dniach 3-5 grudnia wszystkie produkty dostępne w Trendymanii kupicie w niższych cenach.

  To już ten czas - za chwilę zaczniemy piec pachnące pierniki, a już teraz powinniśmy poszukać gwiazdkowych prezentów, aby Świętami cieszyć się w spokoju i bez pośpiechu.
  Pamiętajcie, że wybierając unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. To małe dzieła sztuki, nad którymi ich twórcy pochylali się przez wiele godzin, dopieszczając każdy detal. Często są to niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze - nikt inny na całym świecie nie będzie miał identycznej sztuki.
  Teraz twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 3-5 grudnia.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Trendymania obchodzi 7 urodziny. Świętuj z nami!

  Jesteśmy z Wami już 7 lat! To piękny jubileusz, szczęśliwa liczba i dużo wspaniałych emocji!
  Z okazji naszych urodzin przeprowadzamy tradycyjną akcję promocyjną. W dniach 12-14 listopada wszystkie prace w Galerii znajdziecie w niższych cenach.

  To idealna okazja do mikołajkowych i świątecznych zakupów prezentowych.
  Pamiętajcie, że kupując unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. Wszystkie prace są wykonywane z duszą, często w niepowtarzalnych, pojedynczych egzemplarzach.
  Teraz twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela ;)

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 12-14 listopada.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Święto Saskiej Kępy z Trendymanią

  Zapraszamy Was 24 maja na Święto Saskiej Kępy w Warszawie. W tym roku Trendymania pojawi się tam w skromnym, ale wesołym gronie - będziecie mogli zobaczyć na żywo prace Katarzyny Radzkiej, Gosi Chruściel-Waniek, Barbary Wierzbanowskiej oraz Izy Malczyk, a także porozmawiać z założycielami Galerii.

  Znajdziecie nas przy restauracji
  Skład Win i Restauracja - ulica Francuska 12A.

  Odwiedźcie nasze wydarzenie na facebooku:
  https://www.facebook.com/events/762989607079363/

 • Wygraj pierścionek Margisy!

  Zima ustępuje miejsca wiośnie, słońce coraz odważniej zagląda w nasze okna, a do tego zbliża Dzień Kobiet - same powody do radości
  Trendymania dodaje jeszcze jeden - konkurs na facebooku, w którym nagrodą jest wyjątkowy pierścionek z pracowni MARGISY: http://www.trendymania.pl/margisa

  Double Face Topaz - pierścionek na okazałej, masywnej, ozdobnej obrączce o ciekawej formie, która łączy trzy stare techniki złotnicze dając razem piękny ornament. Mocno czernione srebro, przetarte i postarzone, jest tłem dla krystalicznego białego topazu. Pod nim dodatkowo zakute zostało żółte 14 karatowe złoto, dając mu nową twarz, którą ukazuje pod pewnymi kątami. Brzegi kamienia wykończone białym 14 karatowym złotem. Szeroka obrączka 14 mm, profilowana. Kamień: biały topaz (śr. kamienia 8mm), posiada delikatne inkluzje. Srebro 925, złoto 585.
  Dostępny w rozmiarach jubilerskich od 14 do 20.

  Jeśli chcesz go zdobyć:
  1. Polub nasz fan-page: https://www.facebook.com/trendymania
  2. Polub i udostępnij to zdjęcie na swoim profilu.
  3. Opisz w komentarzu pod tym zdjęciem swoje najpiękniejsze wspomnienia związane z ulubioną biżuterią.

  Spośród wszystkich wpisów wybierzemy ten najciekawszy i ogłosimy zwycięzcę konkursu już 8 marca.
  Pierścionek dostosowany do wybranego rozmiaru zostanie wysłany z pracowni Margisy.

  trendymania: Konkurs na fan-pageu Trendymanii: Opisz swoje najpiękniejsze wspomnienia związane z ulubioną biżuterią i wygraj pierścionek Margisy.  
 • Wielka Mikołajkowa Promocja

  Już czas na Wielką Mikołajkową Promocję! W dniach 26-28 listopada wszystkie prace w Galerii znajdziecie w niższych cenach. Zamówienia złożone w czasie trwania promocji i od razu opłacone zdążą dotrzeć do Was na czas przed Mikołajkami**. To też idealna okazja do świątecznych zakupów prezentowych.

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 26-28 listopada.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Promocja na Dzień Mamy

  26 maja to piękna data - to Dzień Matki, święto, które w naszych sercach ma wyjątkowe miejsce. Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy dla Was promocję*. W dniach 17-18 maja wszystkie prace w Galerii znajdziecie w niższych cenach.

  Zamówienia złożone w czasie trwania promocji i od razu opłacone zdążą dotrzeć do Was na czas**, abyście mogli wręczyć swoim Mamom artystyczne prezenty, albo sprawić sobie miły podarunek jeśli same jesteście Mamami :)

  Korzystając z okazji życzymy wszystkim Mamom samych wspaniałości w ich dniu, pociechy z ich pociech i powodów do uśmiechu każdego dnia :)

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 17-18 maja.

  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop– informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Pięknych Świąt!

  Życzymy Wam spokojnych, radosnych i pięknych Świąt.
  Niech ten czas obfituje chwile przepełnione szczęściem i uśmiechem :)
  Przesyłamy moc ciepłych pozdrowień,
  Trendymania.pl

 • Losowanie Bonów z Urodzinowej Promocji

  Zgodnie z obietnicą, wśród wszystkich Klientów, którzy złożyli zamówienie w trakcie Urodzinowej Promocji (w dniach 12-14 listopada) i opłacili je w regulaminowym terminie, wylosowaliśmy 5 osób - otrzymują one od nas bony o wartości 100zł na zakupy w Trendymanii.

  Losowanie wyłoniło nazwiska pięciu Pań:
  Małgorzata Fedor-Kubas
  Sylvia Stankiewicz
  Katarzyna Marcinek
  Anna Regdosz
  Marzena Gaca

  GRATULUJEMY! Mamy nadzieję, że bony będą miłą niespodzianką w przedświątecznym okresie :)

 • Urodzinowa Promocja - Szczegółowe Informacje

  Dzięki Wam Trendymania rozkwita już od pięciu lat :)

  Z okazji tej pięknej rocznicy przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję*. W dniach 12-14 listopada wszystkie prace w Galerii znajdziecie w niższych cenach. Dodatkowo, wśród wszystkich Klientów, którzy w czasie trwania promocji złożą zamówienia i opłacą je w regulaminowym terminie, zostanie rozlosowanych 5 bonów po 100zł na zakupy w Trendymanii. Losowanie bonów odbędzie się 23 listopada.

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 12-14 listopada.

 • Zostań naszym fanem na facebooku i wygraj...

  Rozpoczynamy lato konkursów na facebooku - co tydzień do wygrania unikatowe rękodzieło stworzone przez współpracujących z nami Artystów.

  Każdy kto chciałby zostać nowym właścicielem pięknej patery autorstwa LINEA, powinien odwiedzić nasz fan-page: http://www.facebook.com/trendymania

  Zapraszamy!

  trendymania: patera Z wizytą u Klimta - LINEA: Do wygrania w konkursie na facebooku: http://www.facebook.com/trendymania   trendymania: patera Z wizytą u Klimta - LINEA: Do wygrania w konkursie na facebooku: http://www.facebook.com/trendymania   trendymania: patera Z wizytą u Klimta - LINEA: Do wygrania w konkursie na facebooku: http://www.facebook.com/trendymania  
 • WOW! Wystaw Opinię i Wygraj! - wyniki losowania

  Wszystkie osoby, które jeszcze nie zapoznały się z wynikami losowania upominków w akcji WOW!, zapraszamy tu: WOW!

  Pozdrawiamy,
  Trendymania.pl

 • Życzenia Świąteczne

  Życzymy wszystkim Klientom i Artystom Trendymanii pięknych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy :)

  trendymania  
 • Dzień Kobiet w Trendymanii

  W tym wyjątkowym dniu Trendymania ma dla Was równie wyjątkową niespodziankę - tylko dziś wszystkie produkty mają nowe, niższe ceny*! To okazja dla tych wszystkich Pań, które lubią celebrować swoją kobiecość i chcą sprawić sobie drobną przyjemność w postaci pięknego upominku :) Zapraszamy!

  UWAGA: Jeśli chcecie w przyszłości z wyprzedzeniem dowiadywać się o takich wydarzeniach, dołączcie do nas na facebooku: http://www.facebook.com/trendymania lub dopiszcie swój adres do listy subskrybentów naszego newslettera: http://www.trendymania.pl/newsletter.html

  *Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone 8 marca 2012 i opłacone w regulaminowym terminie.

 • Chociaż śniegu brak...

  Życzymy Wam pięknych, radosnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych, w atmosferze miłości i zrozumienia.

  Niech te kilka dni będzie czasem spokoju, pełnym uśmiechu tych, których kochamy.

  Z pozdrowieniami,
  Trendymania.pl

 • Przesyłki kurierskie w niższych cenach!

  Aby zapewnić Wam komfortowe zakupy w gorącym okresie przedświątecznym, wielu Artystów Trendymanii postanowiło znacznie obniżyć ceny krajowych przesyłek kurierskich.

  Dzięki przesyłkom kurierskim możecie mieć pewność, że przedmioty zakupione jako prezenty gwiazdkowe, dotrą do Was na czas, pomimo tego, że Święta już tuż tuż.

  Oto lista Artystów, którzy przyłączyli się do tej promocji:
  Adamart, Agatchen, Agnieszka Flor, Agnieszka Hopkowicz, Alabama, ALE., Ambergallery, Anamarko, Aurus Jadwiga Betley, Bondarowski, Bourgeois, Danka Czapnik, Dobrawa Sobieraj, Dorota Gulbierz, Epidott, Fiszerowa, Formood, Friform, Galeria Mojej Żony, Galeria Niezwykłości, Galeria Obok, GGallery, Gosia Chruściel-Waniek, Grafija, Hannahstudio, Hebbe, Inmano, Izabela Safin, Jagienkaa, Jamilka, Jola Gazda, Jubiko, Karloff-Jewellery, Kinga Włodarczyk, Lookrecya, Lunamin, Magdalena Borejko, Margita, Maria Głowacka, Marisella, Marta Samborska, Mgypsy, Moai-nui, Monablue, Monika Laskowska, MZstudio, Poppy, Rivendell, Silverka, Solo kolektyw, Stobieckidesign, Tomanko, Zaplecione i Zuziucha

  Aby przyspieszyć realizację Waszych zamówień proponujemy również, abyście przesyłali nam potwierdzenia wykonania przelewu na adres [email protected]

  Dzięki temu będziemy mogli oznaczyć Wasze zamówienia jako opłacone, bez konieczności oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na koncie Galerii.

  Zachęcamy też do korzystania z płatności online obsługiwanych przez firmę PayU.

 • Wielka Mikołajkowa Promocja

  Z przyjemnością ogłaszamy WIELKĄ MIKOŁAJKOWĄ PROMOCJĘ!
  6 i 7 grudnia ceny WSZYSTKICH produktów* zostaną obniżone od 5% do nawet 50%!

  To wspaniała szansa na zakup wyjątkowych prezentów gwiazdkowych - unikatowych, wykonanych z niezwykłą dbałością, jedynych w swoim rodzaju. Podarujcie swoim bliskim i sobie ponadczasowe piękno zamknięte w pracach naszych Artystów - postawcie w tym roku na prezenty hand-made!

  Decydując się na zakup prezentu już teraz, możecie też mieć pewność, że dotrze on do Was na czas.

  *Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 6-7 grudnia i opłacone w regulaminowym terminie.

  trendymania  
 • Radosnych Świąt

  Wielkanoc to wyjątkowy czas. Przyroda z dnia na dzień wybucha feerią barw, a energia wiosny budzi nas z zimowego snu.

  Życzymy Wam pogodnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy :)

  Trendymania.pl

  trendymania