Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
trendymania


 • Wesołych Świąt!

  Te święta dla wielu z nas będą inne niż którekolwiek w przeszłości. Głęboko wierzymy jednak w to, że następne pozwolą nam powrócić do tego, co w świętach najpiękniejsze.
  Chwil pełnych spokoju, miłości i zrozumienia. Poczucia bezpieczeństwa, radości ze zdrowia najbliższych, beztroski i odrobiny magii, którą pamiętamy z beztroskiego dzieciństwa.
  Życzymy Wam, abyście w tym trudnym czasie, wbrew troskom codzienności, odnaleźli nadzieję na piękny i obfitujący w samo dobro Nowy Rok 2021.
  Najlepszego życzy Wam Trendymania.pl

 • Gwiazdkowa Promocja 4-7 grudnia

  Ten rok nas nie rozpieszczał - doświadczył nas globalnym smutkiem, strachem i wyrzeczeniami, ale razem możemy stawić im czoła z uśmiechem i serdecznością.
  W nadziei wyczekujemy okresu świąt, żeby poczuć chociaż namiastkę normalności w wąskim rodzinnym gronie - zatrzymać się na chwilę i docenić to, co mamy, cieszyć się każdą chwilą i snuć plany na przyszłość.

  Wraz z artystami przygotowaliśmy dla Was cztery dni Gwiazdkowej Promocji, w czasie których wszystkie przedmioty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.
  Wiemy, że co roku czekacie na tę chwilę i cieszymy się, że możemy pomóc Wam w zakupie wymarzonych prezentów dla siebie i bliskich.

  Dziękujemy Wam także za wsparcie małych, niezależnych pracowni twórców z całej Polski, którzy w tym trudnym czasie również zmagają się z licznymi przeciwnościami.
  Pamiętajcie, że wiele z tych przedmiotów sztuki i rękodzieła to unikaty - pojedyncze egzemplarze, wyjątkowe tak jak osoby, którym pragniecie wręczyć je w prezencie.

  ___
  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 4-7 grudnia.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • UWAGA! Susza!

  Kochani,
  Chociaż wiosna rozkwita zielenią i soczystymi kolorami, dziś Trendymania chce zwrócić Waszą uwagę na problem suszy.
  Sytuacja w całym kraju jest alarmująca, a wypalanie traw dodatkowo ją pogarsza. Mapy suszy w Polsce świecą na czerwono, kolejne nadleśnictwa zabraniają wstępu do lasu w związku z zagrożeniem pożarowym, a upragniony deszcz wciąż nie pada.
  Straciliśmy olbrzymią powierzchnię Biebrzańskiego Parku Narodowego, ponieważ ktoś bezmyślnie wypalał trawy. Ten coroczny zwyczaj kosztuje życie niezliczonych zwierząt, które giną broniąc swych gniazd i młodych. Widząc ogień na nieużytkach i łąkach natychmiast dzwońcie pod numer Straży Pożarnej 998 lub na Numer Alarmowy 112.
  Problemem są też śmieci w lasach - słońce plus szkło butelki równa się ogień. Dlatego jeśli lasy w Waszej okolicy są jeszcze otwarte, a Wy na spacerach natkniecie się na butelki i inne śmieci, zabierzcie je ze sobą - las to nie jest ich miejsce.
  W skali mikro, zadbajcie o ptaki i owady w Waszym najbliższym otoczeniu - wystawcie dla nich poidła i uzupełniajcie w nich wodę.
  Razem możemy zadbać o bezpieczeństwo natury.

  trendymania  
 • Nowy Rok!

  Niezapomnianej nocy sylwestrowej i wspaniałego Nowego 2020 Roku życzy
  Trendymania.pl

 • Pięknych Świąt

  Pięknych, rodzinnych Świąt wypełnionych radością, uśmiechem i serdecznością życzy Trendymania.pl

 • 3 dni gwiazdkowej promocji.

  28, 29 i 30 listopada wszystkie przedmioty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.
  Wiemy, że czekacie na tę chwilę przez cały rok i cieszymy się, że wraz z Artystami możemy pomóc Wam w zakupie wymarzonych prezentów dla siebie i bliskich.

  Mikołajki i Gwiazdka to czas radości i obdarowywania się tym, co wyjątkowe - przedmioty wykonywane z największą starannością w pracowniach polskich twórców są w sprawianiu radości niezastąpione. Po prostu emanuje z nich pasja, serce i ekscytacja towarzyszące procesowi twórczemu. Pamiętajcie, że wiele z tych egzemplarzy sztuki i rękodzieła to unikaty - pojedyncze egzemplarze, wyjątkowe tak jak osoby, którym pragniecie wręczyć je w prezencie.

  ___
  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 28-30 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Magicznego 2019 roku!

  Najwspanialszego nowego 2019 roku życzy Trendymania.pl

  Samych dobrych ludzi wokół Was.
  Wielu inspiracji cieszących umysł i duszę.
  Trzymania się tego, co w życiu naprawdę ważne.
  Dużo szczerego śmiechu.
  Podróży małych i dużych.
  Szczęścia - czymkolwiek jest dla Was...

 • Pięknych Świąt!

  Chwili zupełnego zatrzymania pozwalającej docenić to co mamy.
  Długich rozmów przy świątecznym stole - o tych ważnych i tych błahych sprawach, które tworzą tkaninę naszej codzienności.
  I żebyśmy chociaż przez chwilę znów poczuli magię Świąt zmysłami dziecka - odkryli na nowo te zapachy, dźwięki i formy, na które kiedyś czekaliśmy przez cały rok.
  Pięknych Świąt życzy Trendymania.pl

 • BLACK WEEKEND - piękna sztuka, teraz taniej

  To jedyna taka okazja w ciągu roku - dołącz do szaleństwa zakupów w ten wyjątkowy weekend.
  Od Black Friday do Cyber Monday, ceny w Trendymanii spadły o 20, 30, a nawet 50%!

  Przedświąteczna obniżka będzie trwała 4 dni i obejmie absolutnie wszystkie produkty dostępne w Galerii*.
  Nasi Artyści zadbali o szeroką ofertę przedmiotów, które będą idealnymi gwiazdkowymi podarunkami dla Twoich bliskich.
  Robiąc teraz zakupy zdążysz też z prezentem na Mikołaja**.

  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 23-26 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Pięknego Nowego Roku

  Spełnienia strych marzeń i znalezienia wielu nowych do spełniania.
  Ekscytujących podróży - tych po mapie i tych wgłąb siebie.
  Niezliczonych chwil radości dzielonych z bliskimi ludźmi.
  Pasji, inspiracji i chęci do czynienia świata piękniejszym.

 • Wesołych świąt!

  Pełnych spokoju, ciepła i magii Świąt Bożego Narodzenia.
  Bądźmy blisko siebie i zadbajmy o krąg ludzi, których kochamy i darzymy przyjaźnią.
  Obudźmy w sobie dziecięcą naturę, która sprawi, że każda chwila tych wyjątkowych dni będzie wypełniona wyczekiwaniem i radością.

 • CYBER WEEKEND w Trendymanii

  Dołącz do szaleństwa zakupów w ten wyjątkowy weekend. Od Black Friday do Cyber Monday, ceny w Trendymanii spadły o 20, 30, a nawet 50%!
  Przedświąteczna obniżka będzie trwała 4 dni i obejmie absolutnie wszystkie produkty dostępne w Galerii*.
  Nasi Artyści zadbali o szeroką ofertę przedmiotów, które będą idealnymi gwiazdkowymi podarunkami dla Twoich bliskich.
  Robiąc teraz zakupy zdążysz też z prezentem na Mikołaja**.

  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 24-27 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Najpiękniejszego 2017 roku!

  Najpiękniejszego 2017 roku!

  Spokoju, radości, zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
  Aby nadchodzące 12 miesięcy sprzyjało Waszym planom, pozwalało realizować pasje i obfitowało w spotkania z ciekawymi ludźmi.

  Moc gorących pozdrowień,
  Trendymania.pl

 • Pięknych Świąt!

  Pięknych Świąt!
  Wypełnionych spokojem i miłością.
  Spędzonych z najbliższymi w atmosferze sielskiej radości.
  Świąt Waszych marzeń, życzy Trendymania.pl

 • Szalone Promocje Gwiazdkowe!

  Zapraszamy na Szalone Promocje Gwiazdkowe! W dniach 8-11 grudnia wszystkie produkty dostępne w Trendymanii kupicie w niższych cenach.

  To już ten czas - za oknem pada śnieg, w domach pachnie już piernikami - najwyższa pora poszukać gwiazdkowych prezentów, aby Świętami cieszyć się w spokoju i bez pośpiechu.
  Pamiętajcie, że wybierając unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. To małe dzieła sztuki, nad którymi ich twórcy pochylali się przez wiele godzin, dopieszczając każdy detal. Często są to niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze - nie znajdziecie na całym świecie drugiej takiej samej sztuki.
  Teraz, w trakcie trwania Promocji, twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela.

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 8-11 grudnia.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Czarny protest.

  Zaniepokojeni zamiarem odebrania kobietom resztek możliwości decydowania w sprawach bezpośrednio związanych z ich życiem i zdrowiem postanowiliśmy w symboliczny sposób dołączyć do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W poniedziałek 3 października Artystki i Artyści Trendymanii, którzy biorą udział w proteście, nie będą realizować zamówień, wysyłek i prowadzić korespondencji z Klientami Galerii.
  Mamy nadzieję, że solidarny sprzeciw wobec krótkowzrocznych i szkodliwych propozycji zmian legislacyjnych zostanie zauważony przez obecnie rządzącą koalicję, a argumenty protestujących wzięte pod uwagę przy tworzeniu nowego prawa.

 • Wielka Gwiazdkowa Promocja

  Zapraszamy na Wielką Gwiazdkową Promocję! W dniach 3-5 grudnia wszystkie produkty dostępne w Trendymanii kupicie w niższych cenach.

  To już ten czas - za chwilę zaczniemy piec pachnące pierniki, a już teraz powinniśmy poszukać gwiazdkowych prezentów, aby Świętami cieszyć się w spokoju i bez pośpiechu.
  Pamiętajcie, że wybierając unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. To małe dzieła sztuki, nad którymi ich twórcy pochylali się przez wiele godzin, dopieszczając każdy detal. Często są to niepowtarzalne, pojedyncze egzemplarze - nikt inny na całym świecie nie będzie miał identycznej sztuki.
  Teraz twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 3-5 grudnia.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Trendymania obchodzi 7 urodziny. Świętuj z nami!

  Jesteśmy z Wami już 7 lat! To piękny jubileusz, szczęśliwa liczba i dużo wspaniałych emocji!
  Z okazji naszych urodzin przeprowadzamy tradycyjną akcję promocyjną. W dniach 12-14 listopada wszystkie prace w Galerii znajdziecie w niższych cenach.

  To idealna okazja do mikołajkowych i świątecznych zakupów prezentowych.
  Pamiętajcie, że kupując unikatowe prace tworzone przez Artystów, kupujecie coś więcej niż tylko ładny przedmiot. Wszystkie prace są wykonywane z duszą, często w niepowtarzalnych, pojedynczych egzemplarzach.
  Teraz twórczość uzdolnionych ludzi możecie wesprzeć nie obciążając swojego portfela ;)

  * Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia złożone w dniach 12-14 listopada.
  ** Czas realizacji zamówień może się wydłużyć, jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop -informacja o ewentualnych urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Święto Saskiej Kępy z Trendymanią

  Zapraszamy Was 24 maja na Święto Saskiej Kępy w Warszawie. W tym roku Trendymania pojawi się tam w skromnym, ale wesołym gronie - będziecie mogli zobaczyć na żywo prace Katarzyny Radzkiej, Gosi Chruściel-Waniek, Barbary Wierzbanowskiej oraz Izy Malczyk, a także porozmawiać z założycielami Galerii.

  Znajdziecie nas przy restauracji
  Skład Win i Restauracja - ulica Francuska 12A.

  Odwiedźcie nasze wydarzenie na facebooku:
  https://www.facebook.com/events/762989607079363/

 • Wygraj pierścionek Margisy!

  Zima ustępuje miejsca wiośnie, słońce coraz odważniej zagląda w nasze okna, a do tego zbliża Dzień Kobiet - same powody do radości
  Trendymania dodaje jeszcze jeden - konkurs na facebooku, w którym nagrodą jest wyjątkowy pierścionek z pracowni MARGISY: http://www.trendymania.pl/margisa

  Double Face Topaz - pierścionek na okazałej, masywnej, ozdobnej obrączce o ciekawej formie, która łączy trzy stare techniki złotnicze dając razem piękny ornament. Mocno czernione srebro, przetarte i postarzone, jest tłem dla krystalicznego białego topazu. Pod nim dodatkowo zakute zostało żółte 14 karatowe złoto, dając mu nową twarz, którą ukazuje pod pewnymi kątami. Brzegi kamienia wykończone białym 14 karatowym złotem. Szeroka obrączka 14 mm, profilowana. Kamień: biały topaz (śr. kamienia 8mm), posiada delikatne inkluzje. Srebro 925, złoto 585.
  Dostępny w rozmiarach jubilerskich od 14 do 20.

  Jeśli chcesz go zdobyć:
  1. Polub nasz fan-page: https://www.facebook.com/trendymania
  2. Polub i udostępnij to zdjęcie na swoim profilu.
  3. Opisz w komentarzu pod tym zdjęciem swoje najpiękniejsze wspomnienia związane z ulubioną biżuterią.

  Spośród wszystkich wpisów wybierzemy ten najciekawszy i ogłosimy zwycięzcę konkursu już 8 marca.
  Pierścionek dostosowany do wybranego rozmiaru zostanie wysłany z pracowni Margisy.

  trendymania: Konkurs na fan-pageu Trendymanii: Opisz swoje najpiękniejsze wspomnienia związane z ulubioną biżuterią i wygraj pierścionek Margisy.