Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
trendymania


 • Cudownych Świąt!

  Cudownych Świąt!

  Świąt pełnych cudów, zachwytu, wspólnego przeżywania, dzielenia się dobrocią, doświadczania ciepła i radości.
  Magicznego czasu spędzonego w gronie najbliższych, bez pośpiechu, w atmosferze spokoju i zadowolenia.
  Odpocznijcie, bądźcie razem i rozkoszujcie się klimatem tego wyjątkowego czasu.

  Życzymy Wam tego wszystkiego z całego serca,
  Trendymania.pl

 • GWIAZDKA - COROCZNA PRZEDŚWIĄTECZNA PROMOCJA

  Jak co roku, zapraszamy Was na wielką promocyjną akcję przedświąteczną - 6 i 7 grudnia wszystkie produkty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.

  To wyjątkowa okazja do nabycia gwiazdkowych prezentów dla najbliższych ale też do upolowania czegoś na co sami mieliście chęć.
  W tym czasie w galerii pojawia się też mnóstwo nowych prac, więc koniecznie zajrzyjcie do ulubionych twórców!

  Życzymy Wam owocnego buszowania w ofercie Trendymanii i zadowolenia przy otwieraniu paczek.

  __
  Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 6-7 grudnia.
  Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!

  W Nowym 2023 Roku życzymy Wam spełnienia Waszych marzeń - przynajmniej jednego dużego i wielu malutkich, bo to właśnie z tych drobnych pozytywów składa się nasze szczęście.
  Życzymy również wytrwałości i wyrozumiałości, serdeczności i cierpliwości, dobrych ludzi i pięknych chwil.
  Bądźmy dla siebie wsparciem i nieśmy się nawzajem przez zaspy trudów i kałuże smutku - na tym polega bycie dobrym człowiekiem.
  Piękna, spokoju i miłości, Kochani!

 • Pięknych Świąt.

  Życzymy Wam rodzinnych, ciepłych, bezpiecznych i spokojnych. Pełnych radości, wyrozumiałości i bliskości.
  Czasu, który pozwala skupić się na tym co najistotniejsze - zwolnić, złapać oddech i nadrobić chwile, które uciekają w codziennym pędzie.
  Ciepła dobrych emocji dzielonych w gronie najbliższych, które rozgrzewać Was będzie przez cały kolejny rok.

 • BLACK DAYS w Trendymanii

  Jak zwykle w tym przedświątecznym czasie, zapraszamy Was na jedyną taką promocyjną akcję w roku gdy wszystkie produkty w Trendymanii są do zdobycia w niższych cenach.

  Od południa w czwartek 24 listopada do południa w sobotę 26 listopada tysiące unikatowych prac polskich Artystów możecie kupić taniej.
  To wyjątkowa okazja do nabycia gwiazdkowych prezentów dla najbliższych ale też do upolowania czegoś na co mieliście sami chęć już od jakiegoś czasu ;)

  Życzymy Wam owocnego buszowania w sklepach Projektantów i zadowolenia przy otwieraniu paczek.

  __
  Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 24-26 listopada.
  Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Magicznych Świąt

  Niech ten magiczny czas pozwoli Wam ukoić wnętrze - wyciszyć pośpiech całego roku, rozpalić ogień wewnętrznej radości i doświadczyć błogości świątecznej atmosfery.

  Trendymania życzy Wam pięknych, spokojnych i zdrowych Świąt spędzonych tak, jak lubicie - w gronie najbliższych lub w ciszy domowego miru, a może na jakiejś egzotycznej wyspie w pełnym słońcu i słonej bryzie oceanu. Niech to będą wyjątkowe dni, które pozwolą Wam zapomnieć o trudach i smutkach codzienności.

 • GWIAZDKOWA PROMOCJA / 10-13 GRUDNIA

  Jak co roku zapraszamy Was na kilka dni gwiazdkowej magii niższych cen.

  Od piątku 10 grudnia do poniedziałku 13 grudnia Artyści oferują świąteczne obniżki w swoich galeriach, a Trendymania dołącza do akcji aby ceny były jeszcze atrakcyjniejsze.

  To jedyna taka akcja promocyjna w roku i wiemy, że niecierpliwie czekacie na nią pragnąc by pod choinką znów znalazły się wyjątkowe prezenty tworzone z pasją w polskich pracowniach artystycznych.

  Tysiące unikatowych produktów polecają się Waszej uwadze - mamy nadzieję, że uda Wam się upolować wypatrzone przedmioty i cieszymy się, że w ten sposób będziemy z Wami w tym magicznym okresie.

  __
  Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 10-13 grudnia.
  Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Wesołych Świąt!

  Te święta dla wielu z nas będą inne niż którekolwiek w przeszłości. Głęboko wierzymy jednak w to, że następne pozwolą nam powrócić do tego, co w świętach najpiękniejsze.
  Chwil pełnych spokoju, miłości i zrozumienia. Poczucia bezpieczeństwa, radości ze zdrowia najbliższych, beztroski i odrobiny magii, którą pamiętamy z beztroskiego dzieciństwa.
  Życzymy Wam, abyście w tym trudnym czasie, wbrew troskom codzienności, odnaleźli nadzieję na piękny i obfitujący w samo dobro Nowy Rok 2021.
  Najlepszego życzy Wam Trendymania.pl

 • Gwiazdkowa Promocja 4-7 grudnia

  Ten rok nas nie rozpieszczał - doświadczył nas globalnym smutkiem, strachem i wyrzeczeniami, ale razem możemy stawić im czoła z uśmiechem i serdecznością.
  W nadziei wyczekujemy okresu świąt, żeby poczuć chociaż namiastkę normalności w wąskim rodzinnym gronie - zatrzymać się na chwilę i docenić to, co mamy, cieszyć się każdą chwilą i snuć plany na przyszłość.

  Wraz z artystami przygotowaliśmy dla Was cztery dni Gwiazdkowej Promocji, w czasie których wszystkie przedmioty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.
  Wiemy, że co roku czekacie na tę chwilę i cieszymy się, że możemy pomóc Wam w zakupie wymarzonych prezentów dla siebie i bliskich.

  Dziękujemy Wam także za wsparcie małych, niezależnych pracowni twórców z całej Polski, którzy w tym trudnym czasie również zmagają się z licznymi przeciwnościami.
  Pamiętajcie, że wiele z tych przedmiotów sztuki i rękodzieła to unikaty - pojedyncze egzemplarze, wyjątkowe tak jak osoby, którym pragniecie wręczyć je w prezencie.

  ___
  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 4-7 grudnia.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • UWAGA! Susza!

  Kochani,
  Chociaż wiosna rozkwita zielenią i soczystymi kolorami, dziś Trendymania chce zwrócić Waszą uwagę na problem suszy.
  Sytuacja w całym kraju jest alarmująca, a wypalanie traw dodatkowo ją pogarsza. Mapy suszy w Polsce świecą na czerwono, kolejne nadleśnictwa zabraniają wstępu do lasu w związku z zagrożeniem pożarowym, a upragniony deszcz wciąż nie pada.
  Straciliśmy olbrzymią powierzchnię Biebrzańskiego Parku Narodowego, ponieważ ktoś bezmyślnie wypalał trawy. Ten coroczny zwyczaj kosztuje życie niezliczonych zwierząt, które giną broniąc swych gniazd i młodych. Widząc ogień na nieużytkach i łąkach natychmiast dzwońcie pod numer Straży Pożarnej 998 lub na Numer Alarmowy 112.
  Problemem są też śmieci w lasach - słońce plus szkło butelki równa się ogień. Dlatego jeśli lasy w Waszej okolicy są jeszcze otwarte, a Wy na spacerach natkniecie się na butelki i inne śmieci, zabierzcie je ze sobą - las to nie jest ich miejsce.
  W skali mikro, zadbajcie o ptaki i owady w Waszym najbliższym otoczeniu - wystawcie dla nich poidła i uzupełniajcie w nich wodę.
  Razem możemy zadbać o bezpieczeństwo natury.

  trendymania  
 • Nowy Rok!

  Niezapomnianej nocy sylwestrowej i wspaniałego Nowego 2020 Roku życzy
  Trendymania.pl

 • Pięknych Świąt

  Pięknych, rodzinnych Świąt wypełnionych radością, uśmiechem i serdecznością życzy Trendymania.pl

 • 3 dni gwiazdkowej promocji.

  28, 29 i 30 listopada wszystkie przedmioty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.
  Wiemy, że czekacie na tę chwilę przez cały rok i cieszymy się, że wraz z Artystami możemy pomóc Wam w zakupie wymarzonych prezentów dla siebie i bliskich.

  Mikołajki i Gwiazdka to czas radości i obdarowywania się tym, co wyjątkowe - przedmioty wykonywane z największą starannością w pracowniach polskich twórców są w sprawianiu radości niezastąpione. Po prostu emanuje z nich pasja, serce i ekscytacja towarzyszące procesowi twórczemu. Pamiętajcie, że wiele z tych egzemplarzy sztuki i rękodzieła to unikaty - pojedyncze egzemplarze, wyjątkowe tak jak osoby, którym pragniecie wręczyć je w prezencie.

  ___
  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 28-30 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Magicznego 2019 roku!

  Najwspanialszego nowego 2019 roku życzy Trendymania.pl

  Samych dobrych ludzi wokół Was.
  Wielu inspiracji cieszących umysł i duszę.
  Trzymania się tego, co w życiu naprawdę ważne.
  Dużo szczerego śmiechu.
  Podróży małych i dużych.
  Szczęścia - czymkolwiek jest dla Was...

 • Pięknych Świąt!

  Chwili zupełnego zatrzymania pozwalającej docenić to co mamy.
  Długich rozmów przy świątecznym stole - o tych ważnych i tych błahych sprawach, które tworzą tkaninę naszej codzienności.
  I żebyśmy chociaż przez chwilę znów poczuli magię Świąt zmysłami dziecka - odkryli na nowo te zapachy, dźwięki i formy, na które kiedyś czekaliśmy przez cały rok.
  Pięknych Świąt życzy Trendymania.pl

 • BLACK WEEKEND - piękna sztuka, teraz taniej

  To jedyna taka okazja w ciągu roku - dołącz do szaleństwa zakupów w ten wyjątkowy weekend.
  Od Black Friday do Cyber Monday, ceny w Trendymanii spadły o 20, 30, a nawet 50%!

  Przedświąteczna obniżka będzie trwała 4 dni i obejmie absolutnie wszystkie produkty dostępne w Galerii*.
  Nasi Artyści zadbali o szeroką ofertę przedmiotów, które będą idealnymi gwiazdkowymi podarunkami dla Twoich bliskich.
  Robiąc teraz zakupy zdążysz też z prezentem na Mikołaja**.

  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 23-26 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Pięknego Nowego Roku

  Spełnienia strych marzeń i znalezienia wielu nowych do spełniania.
  Ekscytujących podróży - tych po mapie i tych wgłąb siebie.
  Niezliczonych chwil radości dzielonych z bliskimi ludźmi.
  Pasji, inspiracji i chęci do czynienia świata piękniejszym.

 • Wesołych świąt!

  Pełnych spokoju, ciepła i magii Świąt Bożego Narodzenia.
  Bądźmy blisko siebie i zadbajmy o krąg ludzi, których kochamy i darzymy przyjaźnią.
  Obudźmy w sobie dziecięcą naturę, która sprawi, że każda chwila tych wyjątkowych dni będzie wypełniona wyczekiwaniem i radością.

 • CYBER WEEKEND w Trendymanii

  Dołącz do szaleństwa zakupów w ten wyjątkowy weekend. Od Black Friday do Cyber Monday, ceny w Trendymanii spadły o 20, 30, a nawet 50%!
  Przedświąteczna obniżka będzie trwała 4 dni i obejmie absolutnie wszystkie produkty dostępne w Galerii*.
  Nasi Artyści zadbali o szeroką ofertę przedmiotów, które będą idealnymi gwiazdkowymi podarunkami dla Twoich bliskich.
  Robiąc teraz zakupy zdążysz też z prezentem na Mikołaja**.

  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 24-27 listopada.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Najpiękniejszego 2017 roku!

  Najpiękniejszego 2017 roku!

  Spokoju, radości, zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
  Aby nadchodzące 12 miesięcy sprzyjało Waszym planom, pozwalało realizować pasje i obfitowało w spotkania z ciekawymi ludźmi.

  Moc gorących pozdrowień,
  Trendymania.pl