Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
trendymania


 • Gwiazdkowa Promocja 4-7 grudnia

  Ten rok nas nie rozpieszczał - doświadczył nas globalnym smutkiem, strachem i wyrzeczeniami, ale razem możemy stawić im czoła z uśmiechem i serdecznością.
  W nadziei wyczekujemy okresu świąt, żeby poczuć chociaż namiastkę normalności w wąskim rodzinnym gronie - zatrzymać się na chwilę i docenić to, co mamy, cieszyć się każdą chwilą i snuć plany na przyszłość.

  Wraz z artystami przygotowaliśmy dla Was cztery dni Gwiazdkowej Promocji, w czasie których wszystkie przedmioty w Trendymanii kupicie w niższych cenach.
  Wiemy, że co roku czekacie na tę chwilę i cieszymy się, że możemy pomóc Wam w zakupie wymarzonych prezentów dla siebie i bliskich.

  Dziękujemy Wam także za wsparcie małych, niezależnych pracowni twórców z całej Polski, którzy w tym trudnym czasie również zmagają się z licznymi przeciwnościami.
  Pamiętajcie, że wiele z tych przedmiotów sztuki i rękodzieła to unikaty - pojedyncze egzemplarze, wyjątkowe tak jak osoby, którym pragniecie wręczyć je w prezencie.

  ___
  *Promocja obejmuje jedynie zamówienia złożone w dniach 4-7 grudnia.
  **Czas realizacji zamówień może się wydłużyć jeśli Artysta, u którego robicie zakupy, zaplanował w tym terminie urlop - informacja o urlopach wyświetla się w profilach Artystów.

 • Nie ma jeszcze komentarzy. aby skomentować