Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Fiann


 • Urlop i PROMOCJA

  Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zakupu moich prac w niższych promocyjnych cenach. Będą one obowiązywać w dniach od 5 stycznia do 11 lutego. To czas mojego pobytu w Ameryce Południowej. W tym okresie pracownia będzie zamknięta. Na wszystkie wiadomości odpowiem niezwłocznie po moim powrocie. Anna Fidecka - FIANN

  Fiann  
 • Urlop i promocja!

  Drodzy Klienci, od 15 stycznia do 15 lutego pracownia będzie zamknięta, a kontakt ze mną utrudniony. Wędrować będę tym razem po Ameryce Południowej. Na czas mojego urlopu pozostawiam Państwu wszystkie moje prace w niższych cenach. Zakupioną biżuterię wyślę niezwłocznie po moim powrocie. Pozdrawiam serdecznie. Anna Fidecka - Fiann

  Fiann: Biżuteria artystyczna Fiann  
 • Urlop i PROMOCJA

  Drodzy Klienci, w dniach od 10 stycznia do 15 lutego będę przebywać poza granicami Polski i jak co roku, podczas mojego urlopu WSZYSTKIE moje prace wystawione w galerii Trendymania znajdziecie w atrakcyjnych niższych cenach. Każda zakupiona praca zostanie wysłana niezwłocznie po moim powrocie. Zapraszam serdecznie :)

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Urlop i PROMOCJA

  Drodzy Klienci, w dniach od 24 stycznia do 3 marca będę podróżować po Ameryce Południowej. W tym czasie pracownia będzie zamknięta, a kontakt ze mną utrudniony. Na czas mojej nieobecności WSZYSTKIE MOJE PRACE WYSTAWIONE w Trendymanii ZOSTAJĄ PRZECENIONE! Zachęcam do zajrzenia do galerii:)

 • Wielka WYPRZEDAŻ biżuterii!

  Wielka Wyprzedaż! Wszystkie moje prace do końca sierpnia w niższych PROMOCYJNYCH cenach. Zapraszam serdecznie :)

 • Nowa kolekcja bransolet

  Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej nowej wiosenno-letniej kolekcji kolorowych bransolet. Każda z nich - niepowtarzalna, wykonana w najdrobniejszych szczegółach ręcznie. Wyjątkowa, efektowna kolorystyka.

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Jeszcze 3 dni PROMOCYJNYCH cen!

  Witam po przerwie :) Właśnie moja podróż po Kolumbii dobiegła końca. Jeszcze przez 3 dni (do 21 lutego) zapraszam do zakupu mojej biżuterii w promocyjnych cenach. A od przyszłego miesiąca zaczną pojawiać się nowości. Serdecznie pozdrawiam.

 • Urlop i PROMOCJA!

  Szanowni klienci, do 17 lutego jestem w dalekiej podróży. Ale mam niespodziankę - na czas mojej nieobecności WSZYSTKIE produkty wystawione w Trendymanii są PROMOCYJNYCH cenach :) Zakupione prace, zostaną wysłane niezwłocznie po moim powrocie. Zapraszam serdecznie.

 • URLOP i PROMOCJA!!!

  Szanowni Klienci, jak co roku przyszedł czas, kiedy wybieram się w daleką podróż. Zatem od 5 stycznia do 20 lutego 2015 moja pracownia będzie zamknięta, a co za tym idzie nie będę przyjmować żadnych zamówień, jak również nie będę mogła robić jakichkolwiek wysyłek. Wszystkie produkty zakupione w tym czasie w Trendymanii zostaną wysłane bezzwłocznie po moim powrocie.
  Mam jednak dobrą wiadomość - na czas mojej nieobecności WSZYSTKIE prace dostępne będą w niższych PROMOCYJNYCH cenach.
  Zapraszam serdecznie :)

 • Kolorowa jesień

  Znów wśród moich prac zagościły intensywne kolory:). Zapraszam do obejrzenia nowej kolekcji szerokich efektownych bransolet oraz kolczyków będących połączeniem srebra i masy polimerowej.

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Obniżka cen na biżuterię z brązu!

  W czerwcu biżuteria z brązu w niższych, promocyjnych cenach. Zapraszam serdecznie:)

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Promocja wiosenna:)

  Do końca kwietnia wszystkie moje prace w promocyjnych cenach. Zapraszam serdecznie:)

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Urlop i PROMOCJA

  Drodzy klienci,
  w związku z kolejnym wyjazdem do Indii w dniach od 12 stycznia do 28 lutego 2014 moja pracownia będzie zamknięta. Oznacza to, że nie będę mogła robić wysyłek, realizować żadnych zamówień, zaś kontakt ze mną będzie utrudniony.
  Zakupiona w tym okresie biżuteria zostanie wysłana niezwłocznie po moim powrocie.
  Jednocześnie z przyjemnością informuję, że WSZYSTKIE moje prace wystawione w galerii Trendymania w czasie mojej nieobecności dostępne będą w niższych PROMOCYJNYCH cenach! Zapraszam :)

 • Biżuteria z brązu

  Polecam biżuterię z niezwykłego kruszca, jakim jest BRĄZ. Naszyjniki, kolczyki, bransolety i wisiory... Łączone ze srebrem i kamieniami. W czasie Mikołajkowej Promocji oczywiście w promocyjnych, niższych cenach. Zapraszam serdecznie :)

  Fiann: The horn of plenty II   Fiann: Strażniczka kobiecości   Fiann: Kratery - bransoletka  
 • Urodzinowa obniżka cen!

  Tylko dzisiaj - 5 listopada - zapraszam do wspólnego świętowania moich urodzin. Z tej okazji - przez całą dobę wszystkie moje prace mają niższe, atrakcyjne ceny :).

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Wyjazd i promocja

  Drodzy klienci,
  w związku z moim kolejnym wyjazdem do Indii w dniach od 1 stycznia do 16 lutego 2013 moja pracownia będzie zamknięta. Oznacza to, że nie będę mogła robić wysyłek, realizować żadnych zamówień, zaś kontakt ze mną będzie nieco utrudniony.
  Zakupiona w tym okresie biżuteria zostanie wysłana niezwłocznie po moim powrocie.

  Jednocześnie z przyjemnością informuję, że WSZYSTKIE moje prace wystawione w galerii Trendymania w czasie mojej nieobecności dostępne będą w niższych PROMOCYJNYCH cenach! Zapraszam :)

 • Urlop i promocja :)

  Szanowni Klienci,

  w związku z wyjazdem w dniach od 5 do 23 lipca nie będę mogła robić wysyłek. Zakupiona w tym czasie biżuteria zostanie wysłana niezwłocznie po moim powrocie. Za utrudnienia bardzo przepraszam.
  Jednocześnie z przyjemnością informuję, że WSZYSTKIE moje prace w tym czasie dostępne będą w niższych PROMOCYJNYCH cenach!

  Fiann   Fiann   Fiann  
 • Podróż, promocja i życzenia...

  Szanowni Klienci,

  w dniach od 1 stycznia do 10 lutego 2012 roku będę realizować swoje kolejne marzenia, podróżując po Azji Południowo-Wschodniej...
  Kontakt ze mną będzie utrudniony, a realizacja jakichkolwiek projektów - niestety niemożliwa.
  Zakupione w tym terminie prace, wystawione w Trendymanii, dotrą do Państwa dopiero po moim powrocie, gdyż będę je mogła wysłać dopiero po 10.02.2012.
  Bardzo przepraszam za niedogodności i proszę o wyrozumiałość.

  Mam też jednak i dobrą wiadomość - na czas mojej nieobecności WSZYSTKIE produkty pozostawiam w niższych PROMOCYJNYCH cenach :-).

  I korzystając z okazji - życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

  Anna Fidecka- Fiann

 • Nagroda Art Clay Club Japan

  Z wielką radością chciałabym podzielić się z Państwem informacją, iż naszyjnik mojego autorstwa łączący techniki pracy z Art Clay Silver i polymer clay otrzymał właśnie nagrodę specjalną Art Clay Club Japan w 15 edycji konkursu ART CLAY Z PERŁĄ 2011 w Japonii :-).

  Fiann: Mermaid World   Fiann: Mermaid World  
 • Kolekcja "Joga"

  Joga towarzyszy mi już od wielu lat. Osobiście poznałam jej dobroczynne działanie, niezwykły wpływ jaki ma na ciało, umysł i emocje.
  Polecając każdemu - bez względu na wiek - praktykę jogi, chciałabym przedstawić dwie prace z nowej srebrnej kolekcji, która nawiązuje tematycznie do praktyki asan i jest moim sposobem na powitanie wiosny :).
  Serdecznie pozdrawiam.
  Anna Fidecka

  Fiann: Joga 1   Fiann: Joga - Vrksasana   Fiann: Joga - Vrksasana