Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
monablue


 • Kurier za pół ceny

  Szanowni Państwo,
  W dniach 11-23 grudnia obniżam ceny na wszystkie produkty w mojej ofercie oraz w trosce o dotarcie przesyłki do Państwa przed świętami proponuję promocyjną cenę przesyłki kurierskiej Pocztexem - tylko 15zł, czyli połowę. Serdecznie zapraszam.

 • Filc nie zawsze gryzie!

  Przedstawiam Państwu pierwszy naszyjnik z nowej serii, łączącej różne techniki - tym razem będzie to wire-wrapping, lutowanie, młotkowanie oraz filcowanie. Filc daje możliwość podkreślenia pewnych niuansów barwnych w kamieniu, a jednocześnie jest fantastyczną, lekką jak piórko ozdobą, świetnie komponującą się z jesienno-zimową odzieżą. Ponieważ sporej grupie osób filc bardzo się podoba, ale nie mogą go nosić ze względu na alergię na wełnę, stąd w swoich pracach będę używać wyłącznie czesanki akrylowej - wygląda tak samo, czyścić ją można bez problemu i przede wszystkim nie powoduje u osób wrażliwych uczucia "gryzienia" w szyję.
  Filc połączony będzie z ręcznie robionymi elementami ze srebra.
  Serdecznie zapraszam!

  monablue   monablue  
 • Spadają jak liście

  Szanowni Państwo, w mojej galerii ceny większości biżuterii pospadały jeszcze niżej, zachęcam do zajrzenia!

  monablue   monablue   monablue  
 • Mikołajkowa promocja

  Szanowni Państwo, do końca tego tygodnia w mojej galerii obowiązują ceny promocyjne. Zapraszam do zakupów, niech trochę koloru odgoni zimową pogodę za oknem!

 • Dwa lata

  Szanowni Państwo,
  Minęły dwa lata odkąd mam zaszczyt być twórcą Trendymanii. Z tej okazji przez najbliższy tydzień wszystkie moje prace można kupić z dużą zniżką, naszyjniki dodatkowo mają zerowe koszty wysyłki. Serdecznie zapraszam!

  monablue