Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
solo kolektyw


 • Przedwiosenna promocja:)

  Odliczam dni do wiosny; mojej ulubionej pory roku. Już jest dobrze - pierwsze listki, pierwsze kwiaty i coraz głośniejsze śpiewy ptaków:) Jutro Dzień Kobiet (świętuję, a jakże!), wkrótce wiosna - powodów do radości sporo. Dla tych, którzy lubią moją moją ceramikę, dodaję jeszcze jeden mały - 3-dniową promocję na wszystkie rzeczy. Od 10 do 30% obniżki. Zapraszam do galerii!

 • Rocznicowa promocja:)

  Właśnie się zorientowałam, że wczoraj minęło 6 lat od mojego przyjęcia do grona twórców Trendymanii. Dziękuję za zamówienia i wiele miłych słów! Z tej okazji przygotowałam promocję; od dziś do końca lutego wszystkie prace są tańsze o 20 %. Zapraszam do galerii:)

 • DobregoRoku!

  Bardzo, ale to bardzo lubię pracować w styczniu! Po grudniowym sprężeniu, kiedy to chcąc nie chcąc daję się porwać przedświątecznemu szaleństwu, siadam w spokoju w pracowni i zaczynam czuć, że oto właśnie przyszedł ten cudowny czas, kiedy po prostu lepię i szkliwię. Nie czuję presji czasu, że oto za chwilę Święta i trzeba zrobić jak najwięcej. Zaczyna się ten bardzo twórczy czas, dni już coraz dłuższe, więcej światła, jest dobrze:)
  Wróciłam z pracowni naładowana pozytywną energią na nowy rok i czym prędzej dzielę się tą energią z Wami, życząc dobrego roku, pełnego chwil, w których radość z życia aż wibruje!

  solo kolektyw  
 • Wiosenne wietrzenie sklepu;)

  Zapraszam serdecznie na zakupy - wszystkie rzeczy mające więcej niż pół roku przeceniłam o 10-40%. Kilka nowszych też;)

 • Grasz w zielone?

  Wbrew temu co widać za oknem, ciągle mamy jesień:) Tych, którzy już tęsknią za zielenią zapraszam do sklepu. Do końca kalendarzowej jesieni wszystkie produkty z zielenią w promocyjnych cenach.

  solo kolektyw   solo kolektyw   solo kolektyw  
 • świętujmy:)

  Przyłączam się do świętowania urodzin Trendymanii, tym chętniej, że i solo kolektyw w tym roku ma 5 latek:) Wszystkie rzeczy w moim sklepie mają niższe ceny; zapraszam po kolorową ceramikę!

 • Mikołajkowa promocja

  Zapraszam do mojego sklepiku z kolorową ceramiką - dziś wszystkie misy, patery i ptaki w promocyjnych cenach. A poza tym mam prezenty dla osób, które kupią dziś u mnie dwa przedmioty:) Prezentami są podstawki pod kadzidło lub świeczkę w pięknych soczystych kolorach.
  Pozdrawiam ciepło!
  Dorota

  solo kolektyw: miseczki wielofunkcyjne:)