Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
LINEA


 • ...MAJOWE SŁOŃCE...MAJOWA PROMOCJA....

  Z okazji... a właściwie co tam, bez okazji, gdyż jak wiadomo każda okazja jest dobra... ;)
  Przez kilka najbliższych dni WSZYSTKIE prace w galerii LINEA przecenione o rekordowe 50 %
  Wszystkie, bez wyjątku. Serdecznie zapraszam :)

 • ...PIERWSZY DZIEŃ JESIENI...

  Szanowni Państwo ?
  Lato odeszło definitywnie?
  Choć są tacy, którzy twierdzą, że ono w ogóle w tym roku nie przyszło. Są niedogrzani, niedosłonecznieni i nie ukrywajmy? rozczarowani ;) tegoroczną wersją lata, taką arktyczną jego odsłoną.
  Nadeszła jesień?
  W związku z tym (dla tych wszystkich znajdujących się w tej opisanej grupie, bądź sympatyzującej z nimi w mniejszym lub większym stopniu), od piątku do najbliższej niedzieli, wszystkie prace w mojej galerii, które zawierają w sobie jakikolwiek kolor kojarzący się z jesienią (żółcie, brązy, czerwienie, pomarańcze, rudości), w dowolnej, nawet minimalnej ilości, będą objęte "jesienną" promocją. Ceny wszystkich takich prac będą obniżone o 20%.
  Serdecznie zapraszam i polecam Karolina :)

 • ...P R O M O C J A...

  Witam Państwa serdecznie!
  Wszystkich miłośników szklanych, kolorowych naczyń i dekoracji zapraszam do galerii. W dalszym ciągu wszystkie prace w atrakcyjnych, obniżonych o 30% cenach!!!!!! Serdecznie zapraszam i polecam LINEA

 • ...ROCZNICOWA PROMOCJA...

  Szanowni Państwo!
  To właśnie DZIŚ mija fantastyczna, okrągła, siódma ;D rocznica mojej obecności w Galerii. Przez te minione siedem lat miałam możliwość prezentowania Państwu moich prac!! To był fantastyczny, piękny czas w którym dzięki Państwu - moim klientom - mogłam się realizować i rozwijać! Serdecznie za to wszystkim Państwu dziękuję!!!
  Z tej okazji mam dla Państwa miłą (mam nadzieję) niespodziankę :D
  Z okazji rocznicy, w ramach podziękowań i w ramach zachęty na przyszłość. Tylko dziś! Wszystkie moje prace, wystawione na stronach Trendymanii, będą dostępne z 7% bonifikatą!!
  Siedem lat i 7% zniżki!!!
  Serdecznie zapraszam! Takie okazje tylko raz na 7 lat :) Do wyboru do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie. :)

 • I TO BY BYŁO NA TYLE

  Szanowni Państwo!
  Dni szalonych promocji w galerii dobiegły końca. Wszystkim, którzy znaleźli w tym czasie w galerii coś dla siebie serdecznie gratuluję i dziękuję. Niech prace służą i cieszą nowych właścicieli jak najdłużej! Dziękuję również tym, którzy tylko lub aż zajrzeli i pooglądali :)
  Magazynowe półki uprzątnięte i jakby bardziej przejrzyste. :) Jest miejsce na nowe prace, czyli do dzieła!!
  Pozdrawiam Państwa serdecznie i nieustająco zapraszam Karolina

 • ...P R O M O C J A, P R O M O C J A....

  Drodzy Państwo!
  Z okazji wejścia w najpiękniejszy miesiąc w naszym kalendarzu :), nieco przedłużonego weekendu a także z okazji nadchodzącego mojego osobistego, okrągłego święta, ceny wszystkich moich prac obniżyłam aż o 50 %!!
  Zapraszam do skorzystania z okazji i do wiosennego szaleństwa po półkach w moim sklepie!
  Pozdrawiam majowo :) LINEA

 • ...PROMOCJA...PROMOCJA...PROMOCJA...

  Drodzy Państwo!
  Serdecznie zapraszam do mojej galerii. Od dziś, do końca grudnia wszystkie moje prace dostępne w TRENDYMANII, specjalnie dla Państwa ze świątecznym rabatem. Serdecznie zapraszam z pewnością wielu znajdzie coś dla siebie lub dla najbliższych :)
  Pozdrawiam Karolina :)

 • !!! ZMIANY !!!

  Szanowni Państwo!
  Od dziś wysyłka kurierem wszystkich moich prac w jeszcze atrakcyjniejszej cenie! Bez względu na ilość zakupionych prac wysyłka DHL'em kosztuje tylko 16 zł!!
  Serdecznie zapraszam do zakupów bez wychodzenia z domu :) Pozdrawiam Karolina