Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Agata Krzyżanowska


 • Prezentacje 2010

  Miło jest mi poinformować, że moja praca DNA- Dodawaj - Nakładaj- Aranżuj zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Biżuterii Artystycznej PREZENTACJE 2010. :)
  Została ona przyznana w trakcie trwania Targów Jubilerskich i Zegarkowych Złoto Srebro Czas w Warszawie za barwne, wyraziste formy, pełne lekkości i wdzięku, za konsekwentnie przeprowadzony proces projektowy oraz możliwość współtworzenia noszonej biżuterii.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska  
 • Prezentacje 2010

  Chciałabym podzielić się z Wami dobrą nowiną:)
  Moja praca DNA - Dodawaj- Nakładaj- Aranżuj wysłana na Ogólnopolski Konkurs Biżuterii PREZENTACJE 2010 została zakwalifikowana do wystawy i katalogu. Rozstrzygnięcie i wyłonienie zwycięzców nastąpi 2 października podczas trwania Targów Złoto Srebro Czas, na których również będę:) Zapraszam.
  Tymczasem prezentuję Tiramisu na stronach Polskiego Jubilera.
  Tiramisu wkrótce w galerii Trendymania w nowych kolorach.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska: Tiramisu   Agata Krzyżanowska: Tiramisu mini  
 • Żabie rzęsy , Elfie szept...w prasie branżowej.

  Zegarki & Biżuteria oraz Polski Jubiler zakupić można w sieciach Empik.
  Zapraszam.

  Agata Krzyżanowska: Polski Jubiler - DOBRE, BO POLSKIE   Agata Krzyżanowska: Zegarki & Biżuteria - MŁODZI Z ŁODZI   Agata Krzyżanowska: Zegarki & Biżuteria - fragment artykułu.  
 • Jubinale 2010 - Trend Skaut

  W ubiegły weekend w Krakowie miały miejsce Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych, na których otrzymałam tytuł Trend-Skaut Polskiej Biżuterii. Na wybiegu prezentowana była moja kolekcja biżuterii: "Lilie, Przebiśniegi, Żabie rzęsy". Kolekcja Lilie już niebawem ukaże się w Trendymanii.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska  
 • Trend Skaut 2010

  Miło jest mi poinformować, że zostałam tegoroczną laureatką Trend Skaut Polskiej Biżuterii 2010.

  Platforma TREND – SKAUT Polskiej Biżuterii - czyli poszukiwanie swojej drogi we wzorniczym gąszczu współczesnego świata to pomysł organizatora targów Jubinale – Polskiej Biżuterii, na promocję młodych talentów w dziedzinie projektowania biżuterii.
  Celem platformy jest wspieranie młodego artysty poprzez działania promocyjne (reklama, artykuły w branżowych pismach, profesjonalne portfolio itp.)

  Moja kolekcja biżuterii obejmująca: Żabie rzęsy,Przebiśniegi, Konwaliowe kreacje, Elfie szepty, Leśne dzwonki...będzie reprezentowała trendy Letnich Targów Jubilerskich i Zegarkowych JUBINALE w Krakowie.
  Zapraszam 11-13 czerwca do Krakowa :)

  Agata Krzyżanowska: A: A  
 • Nowa KOLEKCJA, NOWE NIŻSZE CENY .

  Pragnę zaprezentować moją nową kolekcję stworzoną z myślą o kobietach, które kochają naturę, które marzą o tym aby nosić kwiaty nie tylko we włosach ale i w uszach:)
  Kolekcja oparta jest na srebrze próby 925 oraz utwardzonych elementach roślinnych( zdrewniała postać ). To pomysł, który zrodził się wcześniej, jednak rozwinął się i nowa kolekcja niesie z sobą nowe kształty, kolory i nowe niższe ceny.

  ZAPRASZAM.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska  
 • Zimowa kolekcja

  Kalendarzowa zima już za pasem zatem czas na małe zmiany.
  Zimowa kolekcja biżuterii, którą tworzę bazuje na wyrobach wykonanych ze srebra próby 925 oraz kamieni naturalnych takich jak: muszla tęczowa, lawa wulkaniczna, koral...
  W kolekcji zimowej przeważać będą brosze - idealne do grubych swetrów i szali oraz kolczyki o przeróżnej długości. Zabawa formą, kształtem, fakturą, kolorem - tym charakteryzują się moje najnowsze wyroby wykonane od podstaw własnoręcznie z użyciem podstawowych technik jubilerskich jakim jest między innymi lutowanie.
  Zapraszam.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska  
 • Prezentacje 2009

  Miło jest mi zaprezentować pracę mojego autorstwa, która zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu Biżuterii Artystycznej PREZENTACJE 2009.
  Konwaliowe kreacje tak brzmi tytuł mojej pracy, zagościły na stronach katalogu PREZENTACJE 2009.
  Obecnie pracę można obejrzeć na pokonkursowej wystawie w Teatrze Współczesnym w Warszawie( również dzieła kilku artystów Trendymanii :))
  Niebawem Konwaliowe kreacje zagoszczą w Trendymanii.

  Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska   Agata Krzyżanowska