Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
PASIÓN


 • ŚWIĄTECZNE CENY -15%

  Zapraszam Was nowymi, niższymi cenami do spełniania świątecznych marzeń... W dniach 17-23 grudnia ceny biżuterii PASIÓN będą niższe o 15%. Życzę Wam wyłącznie spełnionych marzeń pod choinką! :-)
  Magdalena

  PASIÓN: Świąteczna Promocja PASIÓN -15%  
 • MIKOŁAJKOWE CENY

  W dniu dzisiejszym - 6 grudnia - biżuterię PASIÓN możecie zakupić w mikołajkowych cenach niższych o 15%. Zapraszam życząc Wam wyłącznie udanych, wymarzonych prezentów :)

  Pozdrawiam przedświątecznie,
  Magda

 • LETNIA PROMOCJA -30% oraz NOWOŚCI -15%

  To już ostatni tydzień LETNIEJ PROMOCJI -30% na biżuterię PASIÓN. Dodatkowo CENY NOWOŚCI obniżyłam o 15%, a promocję z okazji ostatniego tygodnia wakacji - przedłużam do 2 września. Dużo słońca Wam życzę!

  Pozdrawiam,
  Magdalena

  PASIÓN: LETNIA PROMOCJA PASIÓN  
 • LETNIE SZALEŃSTWO CENOWE -30%

  W Galerii PASIÓN właśnie startuje LETNA WYPRZEDAŻ -30% na wszystkie modele BIŻUTERII, oprócz lipcowych i sierpniowych nowości. Letnia PROMOCJA potrwa do 31 sierpnia 2012. Zapraszam gorąco!

  Magdalena

  PASIÓN: PASIÓN: LETNIA PROMOCJA -30%  
 • PROMOCJA z okazji DNIA MAMY

  Z okazji zbliżającego się Święta wszystkich Mam ceny biżuterii PASIÓN obniżyłam o 15% i przy okazji - przesyłam już teraz moc najpiękniejszych życzeń dla każdej Mamy! :)

  Promocja potrwa do 26 maja.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Magdalena

  PASIÓN  
 • WIOSENNE CENY -20%

  Po długiej zimie czas na wiosenną odnowę. Zapraszam Was wiosennie do PASIÓN, gdyż teraz CENY BIŻUTERII Z ZIMOWEJ KOLEKCJI zostały obniżone o 20%. Obudźmy się na wiosnę z nową, pozytywną energią. Dodać jej Wam również może biżuteria PASIÓN z naturalnymi kamieniami o dużej mocy. Promocja potrwa do 10 kwietnia.

  Pozdrawiam słonecznie,
  Magdalena

  PASIÓN: ZIMOWA KOLEKCJA PASIÓN -20% : ZIMOWA KOLEKCJA PASIÓN -20%  
 • Karnawałowe Ceny Kolczyków

  Karnawał w Wenecji, Rio czy Polsce? Wszystko jedno, byleby doskonale się bawić się i oszałamiająco wyglądać! To ostatnie dni karnawału, stąd na tę okazję wszystkie KOLCZYKI PASIÓN otrzymały karnawałowe ceny. TYLKO DO JUTRA 21.02, DO KOŃCA DNIA.

  Zapraszam serdecznie!

  Magdalena

  PASIÓN: CARNEVALE DI VENEZIA: PASIÓN - CARNEVALE DI VENEZIA   PASIÓN: CARNEVALE DI VENEZIA: PASIÓN - CARNEVALE DI VENEZIA   PASIÓN: CARNEVALE DI VENEZIA: PASIÓN - CARNEVALE DI VENEZIA  
 • VALENTINE'S DAY

  Zbliża się ŚWIĘTO MIŁOŚCI i jak powszechnie wiadomo piękna miłość wiąże się nieodzownie z pięknymi prezentami. Z tej okazji, w dniach 10-14 luty 2012, wszystkie produkty w Galerii PASIÓN otrzymały walentynkowe ceny, niższe od regularnych o 15%. Zapraszam!

  Przy tej okazji życzę Wam duuuużo prawdziwej MIŁOŚCI, ale każdego dnia i przez cały rok :)

  Pozdrawiam ciepło, Magdalena

  PASIÓN: VALENTINES DAY: VALENTINES DAY w PASIÓN