Przejdź do sklepu Artysty Czytasz bloga:
Drakonaria


 • Baczność! ;)

  Wśród wiosennych propozycji modowych szczególnie przykuł moją uwagę trend militarny. Trafił do moich wspomnień z... dzieciństwa. We wczesnej podstawówce marzyłam o tym, żeby pracować w jakiejś elitarnej jednostce antyterrorystycznej :). A wiadomo - marzenia z dzieciństwa mają niezwykłą moc. I tak przyszedł mi do głowy pomysł na krótką kolekcję nietypowych wisiorków.
  Nieśmiertelnik to coś co natychmiast kojarzy się z filmami o dzielnych ( i zwykle przystojnych :) ) żołnierzach. Mężczyznach. A gdyby tak nieśmiertelnik się "ukobiecił"? ;) Obrósł ornamentami, zmienił treść - dlaczego nie? Pierwsze efekty tej "feminizacji" motywu nieśmiertelnika mogą Państwo znaleźć w mojej galerii. Niektóre z przymrużeniem oka, inne bardziej na serio.
  Z chęcią wykonam również nieśmiertelniki z innymi tekstami czy zdobieniami na zamówienie.

  Drakonaria: You cant buy everything...   Drakonaria: I forge my own path   Drakonaria: If men liked shopping...  
 • Komentarze (3):

  No właśnie już mi po głowie chodzi mnóstwo innych militarnych skojarzeń... :) Dla mnie trend militarny i folkowy to najciekawsze rzeczy w tym sezonie.

  Drakonaria 2010-03-18 12:27:44

  A ja właśnie dziś myślałam nad tym, że trzeba mieć nie lada fantazję, by sfeminizować militarną modę i choć rozmyślałam głównie nad mundurami, to przecież, jest jeszcze cała masa mundurowych dodatków, którymi można ozdobić także kobietę. GENIALNE!:)

  evivanter 2010-03-15 21:33:06

  Pomysł GENIALNY, a wykonanie, jak zwykle, idealne. Taki imiennik staje się czymś w rodzaju 'mottownika' i można go z powodzeniem spersonalizować jako prezent dla kogoś o wybitnie zakręconej osobowości :)

  Iza Malczyk 2010-03-15 20:49:16